ASUS RTX 3050 i5 12500H vs Excalibur RTX 4050 12450H

Anlıyorum. Teşekkürler yardımlarınız için sanırım ASUS'u alacağım RTX 3050 hala iş görüyor MUX Switch de var, hem ben bir de ASUS'un Armoury Crate'ine aşığım😅

Yani yerinizde olsam güncelliği tercih ederdim ama markada özellikle istediğiniz bir olay var ise onu seçin tabii.

Bir sorun yaşadınız mı?

Yani tavsiyem +8 RAM alip W11 kurmaniz olur. Windows 10 da FPS olarak 20-30 FPS daha yüksek ama cihaz bazı oyunlarda ısınıyordu.(Bannerlord gibi) sonrasında W11'e güncelledim şu an Bannerlord'da 70'i geçmiyor 1 saatte. Oyunlarda fps merak ediyorsanız verebilirim.

Yani tavsiyem +8 RAM alip W11 kurmaniz olur. Windows 10 da FPS olarak 20-30 FPS daha yüksek ama cihaz bazı oyunlarda ısınıyordu.(Bannerlord gibi) sonrasında W11'e güncelledim şu an Bannerlord'da 70'i geçmiyor 1 saatte. Oyunlarda fps merak ediyorsanız verebilirim.
Hocam yetişkin olmama rağmen hala Roblox oynayan birisiyim😅.Bazı arkadaşlarım 3050 fazla abartı 2050,1650 yeter gibi şeyler söyledi ama ben full performansta oynamak istiyorum.Hem roblox hem diğer oyunları,yani söylemek istediğim şey Asustan fazla Acer mi önerirsiniz?

Hocam yetişkin olmama rağmen hala Roblox oynayan birisiyim😅.bazı arkadaşlarım 3050 fazla abartı 2050,1650 yeter gibi şeyler söyledi ama ben Full performansta oynamak istiyorum. Hem Roblox hem diğer oyunları, yani söylemek istediğim şey ASUS'tan fazla Acer mi önerirsiniz?

Yani 3050'ye 25 vereceğinize 4050'ye 26.5 verin. Sadece Roblox oynamazsiniz iyi bir cihaz almisken.

Yeni konular

Geri
Yukarı