ASUS RTX 3060 Dual OC 12 GB ekran kartında sıcaklık değerleri normal mi?

yiitolamadik

Centipat
Yer
Ankara
Daha fazla  
İyi sosyaller. Hava daha soğukken kartta maksimum 75 dereceyi görürdüm genelde 70-75 civarı gezinirdi değerlerim. Havalar ısındıkça GTA 5, Far Cry 5 gibi oyunlarda Ultra ayarlarda 78 derecelere kadar çıkma gördüm ve genelde 77-78 arası gezindi değerler. Sizce bu değerler normal mi? Dual ve OC versiyonu olduğu için sıcaklıkların bir nevi normal düzeyde olduğunu düşünüyorum. Teşekkürler.

Sıcaklıklar çok kötü değil. Ama içiniz rahat etsin istiyorsanız dengeli bir undervolt yapılabilir.
Teşekkürler. Youtubede 65-70 derece civarında geziniyordu bir adamın RTX 3060 ekran kartı değeri. Normal modeli olduğunu düşünüyorum, benim sıcaklık değerlerimin yüksek olmasında sizce hem dual versiyon olması hemde overcloklu olması etkili midir?

Teşekkürler. Youtubede 65-70 derece civarında geziniyordu bir adamın RTX 3060 ekran kartı değeri. Normal modeli olduğunu düşünüyorum, benim sıcaklık değerlerimin yüksek olmasında sizce hem dual versiyon olması hemde overcloklu olması etkili midir?
Her şey etkiler.
Oda sıcaklığı, kasa hava akışı, fabrika çıkışı OC, kartın kendi soğutma performansı.

Yeni konular

Geri
Yukarı