ASUS RTX2060 + ASUS Prime B450 7498TL

8400 TL fiyata RTX 3060 var onu alsın o zaman RX 6600 her türlü tokatlıyor 2060 modelini illa NVIDIA olacak demek fanboyluğa giriyor.

AMD kartlar NVIDIA kartlara göre daha keskin bir görüntüye sahip daha önce RX570 ile GTX1650SÜper kullandım RX570 beni görüntü olarak tatmin etmiyordu performanslı ama görüntüler aşırı keskin bir yapoıya sahip bütçeme en yakın NVIDIA kanadında RTX2060 düşüyor LHR3050 almak istemiyorum bu yüzden.

Bu site neden taksit yapmıyor inanılmaz gerçekten. Evet zorunda değil ama 2022 yılında taksit seçeneği koymayan bir alışveriş sitesi olmasını normalleştirmemeliyiz.

Hocam çok uzun zamandır böyle burası.
Diğer ürünlerde taksit var ama bundle ürünlerde taksit sunmuyorlar. Sebebini ben de merak ediyorum. Yasal bir engel olacak olsa, iki üründen birinin taksit kısıtlaması olması gerekir diye düşünüyorum. Telefon gibi kısıtlaması olan bir cihaz değil, ekran kartı ve anakart bundle yapılmış sadece.

AMD kartlar NVIDIA kartlara göre daha keskin bir görüntüye sahip daha önce RX570 ile GTX1650SÜper kullandım RX570 beni görüntü olarak tatmin etmiyordu performanslı ama görüntüler aşırı keskin bir yapıya sahip bütçeme en yakın NVIDIA kanadında RTX2060 düşüyor LHR3050 almak istemiyorum bu yüzden.
Keskin olmasının sebebi AMD'de keskinlik ayarı açık olarak geliyor. NVIDIA'da da kendin açman gerekiyor.

AMD kartlar NVIDIA kartlara göre daha keskin bir görüntüye sahip daha önce RX570 ile GTX1650SÜper kullandım RX570 beni görüntü olarak tatmin etmiyordu performanslı ama görüntüler aşırı keskin bir yapoıya sahip bütçeme en yakın NVIDIA kanadında RTX2060 düşüyor LHR3050 almak istemiyorum bu yüzden.

LHR performansa etki etmiyor biliyorsun değil mi? Sadece mining için kısıtlanmış oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı