ASUS RTX2060 + ASUS Prime B450 7498TL

Hayır herhangi bir performansa etkisi yok. Technopat testini yaptı zaten. LHR minigncilerin her karta atlamaması için yapılmıs bir şeydir zaten.

Tamam bende zaten değer kazanmadigini ifade ettim perfomanslik bir durum zaten söz konusu değil satış bandında sadece oyuncu kişilerden ilgi gördüğü için almak istemiyorum.

Tamam bende zaten değer kazanmadigini ifade ettim perfomanslik bir durum zaten söz konusu değil satış bandında sadece oyuncu kişilerden ilgi gördüğü için almak istemiyorum.

Bu düşündüğünüz çok aptalca bir şey. RTX 2060 zaten madenciler tarafindan ilgi görmüyor. 1660S'le aynı verimleri çünkü. Sanane ki zaten madenci kartı alıp almıyorsa. Madem madenciler tarafındanda ilgi görülen bir kart istioyrsunuz gidin 1080/ti alın o zaman. Kartı kimse bilmesin bunda ne var önemli olan gücü ve teknolojileri. Hava mı atacaksın herkese RTX 2060'ım var diye? Gülerler sana haberin olsun. Çok saçma düşünüyorsunuz.

Bu düşündüğünüz çok aptalca bir şey. RTX 2060 zaten madenciler tarafindan ilgi görmüyor. 1660S'le aynı verimleri çünkü. Sanane ki zaten madenci kartı alıp almıyorsa. Madem madenciler tarafındanda ilgi görülen bir kart istioyrsunuz gidin 1080/ti alın o zaman. Kartı kimse bilmesin bunda ne var önemli olan gücü ve teknolojileri. Hava mı atacaksın herkese RTX 2060'ım var diye? Gülerler sana haberin olsun. Çok saçma düşünüyorsunuz.

Sen Cocukmusun ? hala mevzuyu anlamadın neyse sana anlatmamak anlatmaktan daha hayırlıdır.

Son düzenleme:
Sen Cocukmusun ? hala mevzuyu anlamadın neyse sana anlatmamak anlatmaktan daha hayırlıdır.
15 yaşındayım resmi olarak çocuğum evet. Asıl sorun senin cümlende var.
Sadece oyunculardan ilgi gördüğü için 3050 almak isyemiyorum demişsiniz. Düzgün yazın ilk önce. Karta sadece oyuncular baktığı için almamakta güzelmiş.

15 yaşındayım resmi olarak çocuğum evet. Asıl sorun senin cümlende var.

Sadece oyunculardan ilgi gördüğü için 3050 almak isyemiyorum demişsiniz. Düzgün yazın ilk önce. Karta sadece oyuncular baktığı için almamakta güzelmiş.

Güzel kardeşim benim ben yarın bu kartı satmak istersem bu kartı alacak olanlar sadece oyuncular olucak bu kitlede benim bu karttı sattıgım sürenin uzamasına sebep olucak ama hep minig tarafı hemde oyun tarafı olan bir kart alırsam yarın satıp başka kart aldıgım zaman sattıgım kitle içinde miningçileride görebilirim bu da bana extra süre olarak geri dönecek bu denli parlamandaki anlam nedir anlamıyorum yaşına veriyorum.

Güzel kardeşim benim ben yarın bu kartı satmak istersem bu kartı alacak olanlar sadece oyuncular olacak bu kitlede benim bu karttı sattıgım sürenin uzamasına sebep olacak ama hep minig tarafı hem de oyun tarafı olan bir kart alırsam yarın satıp başka kart aldıgım zaman sattıgım kitle içinde miningçileride görebilirim bu da bana extra süre olarak geri dönecek bu denli parlamandaki anlam nedir anlamıyorum yaşına veriyorum.

Bilginiz yok mining hakkında belirtmek isterim. RTX 2060 ve 1660S'in mining performansı aynı, yani mining yapacak adam RTX 2060 almaz 1660 Super alır.

Bilginiz yok mining hakkında belirtmek isterim. RTX 2060 ve 1660S'in mining performansı aynı, yani mining yapacak adam RTX 2060 almaz 1660 Super alır.

O sebebptendirki RTX2060 şu an 7600TL sen hala anlamıyorsun kardeşim benim bu kartlar mining için kullanılıyor eğer öyle olmazsa fiyat bu denli artar mı ya senle konusurken yoruldum ciddiyim uzatma sen bildiğinle kal sana buradan ne anlatsam boş git konu aç sor bana ne soruyon maden anlamıyorsan konuyu uzatma yeni konu aç

O sebebptendirki RTX2060 şu an 7600TL sen hala anlamıyorsun kardeşim benim bu kartlar mining için kullanılıyor eğer öyle olmazsa fiyat bu denli artar mı ya senle konusurken yoruldum ciddiyim uzatma sen bildiğinle kal sana buradan ne anlatsam boş git konu aç sor bana ne soruyon maden anlamıyorsan konuyu uzatma yeni konu aç
Git bak bakayım 1660s ve 2060'ın kazım performansına sonra gel :D. Tek düşüşte olan kart 2060 değil 1660S'de düşüyor.

Geri
Yukarı