Asus RX 480 vs Zotac GTX 1060

furkankabas

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi günler. Konuyu 480 vs 1060 muhabbetine getirmek istemiyorum zira suyu çıktı artık ikisinin de kendince artıları eksileri var. Size sormak istediğim Asus RX 480 mi almam daha mantıklı olur, Zotac 1060 veya Msı Armor 1060 almam mı daha mantıklı olur? 480'le arasında yaklaşık 100 150 TL fark var. Benim aklıma 480 biraz daha yattı açıkcası birde işlemcim i5 6500 darboğaz yapar mıyım? Onu da merak ettim. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
i5 6500 çok ciddi bir sorun yaratmaz. RX 480 çok daha makul ve uzun ömürlü bir kart. Ayrıca daha ucuzmuş. Sormaya dahi gerek yok. Hep söylüyorum 3-4 yıl sonra RX 480 GTX 1070'e yakın performans verecek güncel oyunlarda.

Yine mi bu soru ? ASUS RX 480 öneririm ayrıntıya girmiyorum bile. İ5 6500 dünden yeter. :)

Bunuda atayım belki lazım olur. :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
i5 6500 çok ciddi bir sorun yaratmaz. RX 480 çok daha makul ve uzun ömürlü bir kart. Ayrıca daha ucuzmuş. Sormaya dahi gerek yok. Hep söylüyorum 3-4 yıl sonra RX 480 GTX 1070'e yakın performans verecek güncel oyunlarda.
Ne 1070'i 2 yıl sonra 1080 Ti performansı verecek RX 480. O yüzden de Nvidia ekran kartlarının fiyatlarını 500tl düşürecek bak bunlar olacak(!). Biraz mantıklı konuşsanız ne güzel olurdu.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı