Sapphire RX 480 vs Zotac GTX 1060

Daha düzgün bir AR-GE projesi yapamayan firmanın sırf arka plaka yaptı diye seçiliyor.
Arka Plakanın Zararları:
  1. Ekstra Isı
  2. CrossFire / X 'e Engel Olması (Alan)
  3. Alan Darlığı
Arka Plakanın Faydaları:
  1. Toz Geçmiyor
Tabii ki bunu düşünemiyorlar. Bir yanda MSI gibi bir dev bir yanda Sapphire gibi bir "Kalitesiz" marka.

1. Backplate olunca ekran kartı 60 derece daha fazla artmıyor en fazla 1 2 derece oynama yapar
2.RX 470 alan birinin x99 sisteme sahip olmayacağı ve CF yapamayacağı için cevaplamıyorum bile
3. 5mm fark var aralarında.

Ve sen burada Sapphire'ye küçük ve kalitesiz mi dedin :ROFL:. Kalitesiz dediğin marka AMD'nin en iyi iş ortaklarından.

1. Backplate olunca ekran kartı 60 derece daha fazla artmıyor en fazla 1 2 derece oynama yapar
2.RX 470 alan birinin x99 sisteme sahip olmayacağı ve CF yapamayacağı için cevaplamıyorum bile
3. 5mm fark var aralarında.

Ve sen burada Sapphire'ye küçük ve kalitesiz mi dedin :ROFL:. Kalitesiz dediğin marka AMD'nin en iyi iş ortaklarından.

Şuan MSI RX470'e sahibim ve alacağım anakartın CrossFire desteklemesi benim için en büyük özellik ikinci bir MSI RX470 takmayı planlıyorum x16 ile x8 arasında çok performans farkı yok.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı