ASUS RX 5700 XT vs Sapphire RX 5700 XT

• Konuyu başlatan Jira'nın süper çakması 3T
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 2B
Warzone da 2k çözünürlükte 70 dereceyi geçmiyordu. Şuan işteyim detaylı bilgiyi müsait olduğumda paylaşırım.
hocam sıcaklık değerleri nasıl? Oynadığınız oyunlara göre söyleyebilir misiniz? furmark yaptıysanız onu da öğrenmek isterim. Ben iade ettim de kartı 5700 XT alacağım indirimde gaming x yada nitro bulamaz isem gigabyte gaming oc yasa sapphire pulse düşünüyorum. Değerleri paylaşırsan çok memnun olurum.

Arkadaşlar hangisini almalıyım? Görünüşleri aynı, fiyatları hemen hemen aynı.
.
.
Sapphhire nitro 5700xt incehesapda su an 3450tl bunlar çöp

Sapphhire nitro 5700xt incehesapda su an 3450tl bunlar çöp
Evet lakin alabilmesi çok zor 50 adet stok koyuyorlar anında tükeniyor neredeyse. 9 mayısta gaming x olan 3500₺di alamadım. Ama bu gece sonun nitro modelini aldım 3 haftadır bekle bekle turnayı vurdum sonunda.
İyi ki gaming x alamamışım. Nitro sahibi oldum xd

Evet lakin alabilmesi çok zor 50 adet stok koyuyorlar anında tükeniyor neredeyse. 9 mayısta gaming x olan 3500₺di alamadım. Ama bu gece sonun nitro modelini aldım 3 haftadır bekle bekle turnayı vurdum sonunda.
İyi ki gaming x alamamışım. Nitro sahibi oldum xd
Niye gaming x alamadın ki kötümü
Çok ucuz aslında alınmalı ama daha var 1 kaç ay sonra alabilceğim için şimdiden araştırıyorum 1 kaç ay sonra araştırmak zorunda kalarak 1 ay araştırma ile geçmesin diye.
1 ay sonra alcaksan niye şimdi soruyon enteresansın

Niye Gaming X alamadın ki kötümü.

1 Ay sonra alacaksan niye şimdi soruyon enteresansın.

Kardeşim sen paranı biriktirdin 7000 TL birik birikmez araştırmaya başlarsan en az 1 ay alabilir tabii ki sistemi geleceğe yönelik ayarlıyorsan.
Bu arada hayırlı olsun Nitro+ modelini alacaktım ama işte şu anlık bütçe yok ama en kısa sürede yine aynı fiyatlara düşerse kesinlikle alacağım.

Asus ROG Strix modelinden hiç bahseden yok. Ben o modeli aldım diğer parçaları beklediğimden daha kullanamadım. Galatasaray, Beşiktaş'ı rakip olarak görmüyor bile diyen Sinan Engin gibi hissettim şu an.

Bu model hakkında yok mu olumlu/olumsuz bir yorum?

Yeni konular

Geri
Yukarı