ASUS RX 580 alınır mı?

Amd'den uzak dur alacaksan nvidia al her an sorun çıkarabilir.
Bence sorunlu kartlar bende ki mobilty 5470 oyun oynarken bir anda küçük kırmızı kareler şeklinde karıncalanma olup mavi ekran vermeye başladı hangi sürümü kurduysam aynısını yapıyor 1 aydır stresten kafayı yiyeceğim.

2010 model hangi ekran kartını kullanırsan kullan 2024 yılında her an sorun çıkabilir?

Hocam o zaman niye soruyorsunuz? Fikir beyan ediyor insanlar her şeye bir kulp bulup kendi istediğinizi yapacaksanız sormanızın manası ne? Aynı fiyata GTX 1650'ler bulunuyor internette gayet, RX 6600 fiyatına GTX 1650 satan kazıkçılara güvenip burada fikir sorduğunuz insanları ciddiye almamanız çok ayıp ve garip.
Haklisiniz hocam kusuruma bakmayin. Ben pek bu islerden anlayan birisi degilim sizin soylediginiz kartlara baktigimda fiyatlar ucuk geldigi icin kendimi boyle dile getirdim. Sarı siteden bakıyorum fiyatlara onun disinda bildigim bir yer yok.

Haklisiniz hocam kusuruma bakmayin. Ben pek bu islerden anlayan birisi degilim sizin soylediginiz kartlara baktigimda fiyatlar ucuk geldigi icin kendimi boyle dile getirdim. Sarı siteden bakıyorum fiyatlara onun disinda bildigim bir yer yok.
Sarı sitede 2.500-3000₺'ye üstüne paramgüvende ile satılan 1650'ler var 20-30 tane hem de. Pazarlıkla daha da inerler büyük ihtimalle.

Yeni konular

Geri
Yukarı