Asus RX 580 Dual Oyunlarda Donma Sorunu

Ack61

Centipat
RX580 ekran kartımın güncel driverını yükledikten sonra Gaming mod alınca oyunlarda donma (GTA 5, CS:GO) sorunu başladı ekran takılıp kalıyor. Standard mod alınca GTA 5'de Ultra ayarlarda yırtılmalar oluyor. Güncellemeden önce bu tarz sorunların hiçbiri yoktu. Problem nereden kaynaklanıyor olabilir arkadaşlar?

Screenshot_20191217-073435_Samsung Internet.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
2020 sürümü ile sorun yaşayan çok sayıda insan var. Bir önceki sürüme dönün ve 2020 sürümü stabil olana kadar yüklemeyin.

Bende de aynı sorun var sürüm ile alakalı olduğunu düşünüyorum bir alt sürüme geçmedim hala tek sıkıntı bilgisayar açıldıktan 3-5 dakika sonra ekran kitleniyor donuyor bilgisayar 1 dakika sonra kendine geliyor tekrar. Alt sürüme geçmek lazım.

2020 sürümü ile sorun yaşayan çok sayıda insan var. Bir önceki sürüme dönün ve 2020 sürümü stabil olana kadar yüklemeyin.
Cevap için teşekkürler.
Eski sürüme nasıl dönebilirim konuyla ilgili çok bir bilgim yok.
Bende de aynı sorun var sürüm ile alakalı olduğunu düşünüyorum bir alt sürüme geçmedim hala tek sıkıntı bilgisayar açıldıktan 3-5 dakika sonra ekran kitleniyor donuyor bilgisayar 1 dakika sonra kendine geliyor tekrar. Alt sürüme geçmek lazım.
Evet malesef :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı