ASUS RX 6750 XT nasıl bir karttır?

6700XT ile 6750XT arasında çok aşırı bir fark var mı? Ayrıca bu kartın soğutmasını daha iyi yapan şey nedir?
Hocam fark yok denecek kadar az değmez fiyat farkına ama 6750 XT almayı çok istiyorsanız;

Soğutmaları eş diyebilirim daha iyi demedim ki bu arada yukarı da attığım Powercolor'un da soğutması iyi.

Hocam fark yok denecek kadar az değmez fiyat farkına ama 6750 XT almayı çok istiyorsanız;

Soğutmaları eş diyebilirim daha iyi demedim ki bu arada yukarı da attığım Powercolor'un da soğutması iyi.
Yok bu kalsın hocam satıcısı Amazon değil bir daha evvel görmediğim bir marka. Performanstan ziyade ASUS kartının tasarımı çok hoşuma gitti ama bu Sapphire modelinde de RGB falan var sanırım.

Yok bu kalsın hocam satıcısı Amazon değil bir daha evvel görmediğim bir marka. Performanstan ziyade ASUS kartının tasarımı çok hoşuma gitti ama bu Sapphire modelinde de RGB falan var sanırım.
Hocam tamam Amazon iyi hoş da satıcı GameGaraj görmediniz herhalde herhangi bir sorun olmaz ama siz en iyisi RGB RX 6700 XT alın.

Sapphire nasıldır hocam?

Sapphire Pulse 6600XT kullanmıştım gayet iyiydi. Hangisi ucuzsa onu alabilirsiniz. Ama Dual biraz daha iyi diyebilirim 55 dereceyi geçmedi daha RGB şerit olarak var çok aman aman bir şey beklemeyin RGB'sinden. PowerColor da üzmez dediğim gibi fiyat olarak hangisi size uygunsa alabilirsiniz sorunlu kartlar değiller.

Yeni konular

Geri
Yukarı