ASUS RX550 vs MSI RX550

İkisi de oldukça kaliteli markalar fakat benim fikrim bu konuda MSI ekran kartı konusunda daha başarılı yani MSI tercihin olabilir.

Hocam aralarında 5 TL fark var zaten ASUS diyen arkadaşların bir bildiği vardır illa ki fakat ben olsam 5 TL daha verip en azından çift fanlı olanını alırdım.

Benim de aklıma yattı faka bir 10dk da bekliyeyim siparişden önce peki bu kartı GT1030 la karşılaştırsak ne dersiniz?
İkisi de oldukça kaliteli markalar fakat benim fikrim bu konuda MSI ekran kartı konusunda daha başarılı yani MSI tercihin olabilir.

Peki bu kartı GT1030 la karşılaştıracak olsanız ne düşünürdünüz acaba?

Hocam aralarında 5 TL fark var zaten ASUS diyen arkadaşların bir bildiği vardır illa ki fakat ben olsam 5 TL daha verip en azından çift fanlı olanını alırdım.
Çift fan şart değil. RX550, GT1030'dan bile güçsüz bir kart. Tek fan fazlasıyla soğutmaya yetecektir. Ayrıca ASUS, MSI'dan ziyade birkaç farklı teknoloji sunuyor. Toz tutmama falan.

Çift fan şart değil. RX550, GT1030'dan bile güçsüz bir kart. Tek fan fazlasıyla soğutmaya yetecektir. Ayrıca ASUS, MSI'dan ziyade birkaç farklı teknoloji sunuyor. Toz tutmama falan.

GT1030 mu tercih etmeliyim hocam?
GT 1030 3-5 FPS daha fazla veriyor hocam.

Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz 20TL bir fark var.

Tek fanlı bir GT 1030 RX 550'den iyidir. Fansız modelini almayın ama.

Hocam 100TL bir fark var 3 4 FPS için değrmi PSU alacağım bir de 350W şu an 250 kullanıyorum para yetmiyor o şekil 3 4 FPS için gidip yatırmaya değer mi sizce.
20 TL fark varsa tabii ki 1030. ama sakın gidip GT 1030 gibi bir karta 700-800 TL vermeyin.

Hocam fark 100TL imiş ve de 300TL'ye gelecek buradan alacağım bir kart.
MSI'yi sipariş ediyorum. O zaman.
konu kapalı MSI satın alındı

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı