ASUS Sabertooth 990fx için alternatif anakart arıyorum

Serg

Hectopat
Vatana 4-5 seferdir servise giden kasamda sorun anakartta bulundu ve müşteri memnuniyeti için değiştirileceği söylendi. Yaklaşık 370-420 lira bütçem var ve bu paraya 990 fxden daha iyi bir anakart istiyorum.Tavsiyede bulunabilir misiniz?

Bu bütçe ile daha iyi bir anakart alabileceğinizi sanmıyorum. Formula düşünülebilir ancak bütçe artışı lazım bunun için.
Gerçi onda da PCI X16 slotu yok, belki ağ kartın, ses kartın veya TV kartın varsa kullanamayabilirsin.
Yerinizde olsam ürünü iade eder ve tekrar alırdım :D Ben değiştirmek değil, iade etmek istiyorum de bence.

Metin'in önerdiği kartı alabilirsin, performans açısından bir kayıp yaşamazsın.

Ben akşam baktım benim kart vatandan 569 olarak gözüküyor ben şikayet edip o parayı alabilirim eğer o parayı alırsam ne önerirsiniz?

VATAN COMPUTER - ASUS - SABERTOOTH 990FX/GEN3 R2.0 AMD 990FX/SB950 AM3+ DDR3 1866MHz SATA 3.0 Anakart - Anakart
Bu stoğa gelse bunu alın derdim ancak 1 ay anca stokda kalabildi :)
Alabilme imkanın varsa bunu al derim en yükseği şuan bu vatanda Am3+ anakartları eksiltiyorlar nedense.
VATAN COMPUTER - ASUS - CROSSHAIR V FORMULA-Z 990FX/SB950 AM3+ DDR3 2400MHz(O.C.) SATA3.0 USB3.0 Anakart - Anakart
Bir düşüğü de stokta olan bu var;
VATAN COMPUTER - ASUS - M5A99FX PRO R2.0 AMD 990FX/SB950 DDR3 2133MHz(O.C.) Sata 3.0 USB 3.0 Anakart - Anakart
Bunlardan başka da doğru düzgün işe yarar bir model yok.

Not: Değişimde bildiğim kadarıyla Aldığın fatura tutarı kadar para iadesi ve ürün sipariş verilebiliyor. Şuan ki Kur'a göre hsaplanmıyor yani.

Ben şimdi istesem kendi anakartımdan alamıyor muyum yani? Bu nasıl saçmalık abi ben tamir edin dedim müşteri memnuniyeti diye paramı veriyorlar ve ben kendi anakartımı alamıyorum. Bu mu yani?

Merhaba arkadaş ASUS Sabertooth 990FX/GEN3 R2.0 bu anakartı satın aldınız mı o tarihlerde?
VATAN COMPUTER - ASUS - SABERTOOTH 990FX/GEN3 R2.0 AMD 990FX/SB950 AM3+ DDR3 1866MHz SATA 3.0 Anakart - Anakart bu kart mı abicim

- - - Güncellendi - - -

Abi benim kartı karıştırmışım galiba. Ben benim kart zamanında 492 lira falanmış şimdi parayı verseler o kart için 100 lira falan vermem lazım. 540 liraya falan alayım ben en iyisi ne alayım?
Merhaba arkadaş ASUS Sabertooth 990FX/GEN3 R2.0 bu anakartı satın aldınız mı o tarihlerde?
@Serg Merhaba arkadaş ASUS Sabertooth 990FX/GEN3 R2.0 bu anakartı satın aldınız mı o tarihlerde?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı