ASUS servisi Coil Whine değişimi yapar mı?

Geçen hafta bilgisayarı açamadım bütün herşeyi söküp tekrar taktım ekran kartını takınca çalışmıyordu bende cuma günü garantiye gönderdim ups Kargo ile. Asus’dan mesaj geldi pazartesi günü onarıma başlanmıştır diye. Bugün tekrar sitesinden onarımı takip edeyim dedim şöyle bi yazı yazıyor. “Ürününüz için iade süreci başlatılmıştır” Yani benim anlamadığım ürün tamir edildimi yoksa sizin dediğiniz gibi yenisinimi gönderecekler acaba? Ürünü alalı 1.5 yıl oldu asus rx560 4gb evo modeli. Saat 18:00 kadar çalışıyorlarmış ulaşamadım müşteri hizmetlerine.
İade ile ilgili sadece imzalı kağıt geldi bende, kağıdı aldığım mağaza götürdüm sadece.

İade ile ilgili sadece imzalı kağıt geldi bende, kağıdı aldığım mağaza götürdüm sadece.
Bende PC’yi 2018 de almıştım İtopya sitesinden v2.5 modeli biz nasıl bir yol izleyeceğiz bakalım:)
Birde hocam ben bu ürünü 721tlye almıştım 2018de şuanda 1500tl olmuş fiyatı arada 2 kat fiyat farkı var iade değilde değişim talep edemiyor muyuz?

Son düzenleme:
Hocam bene CW nedeniyle gönderdim adamlar sorun yok diyip termal macun ve BIOS güncellemeai yapmışlar...
Kart zaten 55° yi hiç geçmedi OCCT testinde BIOS'la CW nin alakası yok neden gidip kartı bozmaya uğraşıyorlar anlamadım. Umarım sıkıntı çıkarmaz bu yaz oyun oynamak istiyorum ben.

Hocam bene cw nedeniyle gönderdim adamlar sorun yok deyip termal macun ve BIOS güncellemeai yapmışlar...
Kart zaten 55° yi hiç geçmedi OCCT testinde BIOS'la cwnin alakası yok neden gidip kartı bozmaya uğraşıyorlar anlamadım. Umarım sıkıntı çıkarmaz bu yaz oyun oynamak istiyorum ben.

Hocam SMS infocomm adlı servise mi yolladınız? Şikayetvarda okumuştum sizin ürüne yapıldığı gibi alakasız işlem yapıyorlarmış.

Hocam SMS infocomm adlı servise mi yolladınız? Şikayetvarda okumuştum sizin ürüne yapıldığı gibi alakasız işlem yapıyorlarmış.
Hocam değişim yapmaladılar ama o servise 2 kede daha gönderdim kartı. 2 sindede memnun kaldım. Yaptıkları işlemler sorun yaratıcak işlemler değil zaten.
Gigabyte servisine yolum düştükten sonra Asus servisinin değerini anladım hocam. Gayet iyi yapıyorlar işlerini.

Geri
Yukarı