ASUS servisi nasıldır?

Emirizmir

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba,
ASUS ekran kartımı servise vermeyi planlıyorum CW yüzünden. Güncel konu bulamadım sizce ASUS servisi nasıldır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Pardon ama B*K gibidir. 3 kere laptopu servise verdim 2 kere format atılıp geldi 3. Gidişinde zorla HDD degiştirtim adamlara.

Herkesin tecrübeleri farklıdır. Şahsen ben 'B*k' gibi bir şeyle karşılaşmadım. Örnek vermem gerekirse Asus Memopad HD 7 tabletimin flex kablolarını ek ücret talep etmeden 2 kere değiştirmişlerdi.(Düşürdüm)

O zaman Türkiye'de bir şey almayınız önemle duyrulur sadece kullanım için bozulursa çöp kutusunun yolunu tutabilirsiniz by Lenovo-MSI-Gigabyte-ASUS.
Hocam teknik servislere tecrubeli eleman almıyorlar ki. Adamın PC kullanmışlığı yok serviste çalışıyor. Adama CW var diye kart gönderiyorsun adam perfotmans testi yapar olmazsa zevki içini açar bozar falan öyle takılıyolar ya. Sonuçta karta zarar gelince onlara patlamıyor.

Sıfır satın aldığım monitor ikinci gün mağazaya geri gitti ve peşinden 2 defa servise gidip geldi. 32 gün bekledim bunun için. Ekranda ki kocaman beyaz beyaz ışığı göremeyecek kadar normal ve test, performans durumunu olumlu değerlendirmişler kendileri. Zor da olsa değişti.

İnsan evladına da denk gelmesi gerek biraz. Şans sizden yana olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı