ASUS Sistem Tavsiyeleri – Haziran 2016

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036

ROG’den Sabertooth’a tamamen ASUS bileşenlerinden oluşan bir PC kullanmak isteyen kullanıcılar için sistem tavsiyelerimiz yayında. ASUS’un kendi bileşenleri ile ekosistem oluşturduğu bilgisayarlardan sizler için farklı amaçlarla seçmeler oluşturduk. Sistem tavsiyelerimize ek olarak salt ASUS kullanarak temalı bir sistem bir araya getirmek isterseniz, birbiriyle uyumlu ve karakter olarak tamamlayıcı bileşenleri listeledik. Peki burada neler var? Republic of Gamers ailesi,

ASUS Sistem Tavsiyeleri – Haziran 2016 Technopat

Daha fazlası...

merhabalar.. eğer vakit ayırıp bana yardımcı olursanız sevinirim. hazır bir bilgisayar alıp kazıklandıktan sonra ekran kartının bellek miktarına bakarak aldananlardanım.Total war attila ilk çıktığında karar verdim pc almaya ama donanım bilgim sıfır.gittim hazır sistem asus m51ad marka ,8 gb ram, 4gb gt740 ekran kartı olan i7 4790 işlemcisi bulunan h81m-e anakarta sahip bilgisayar aldım ve binbir pişmanlık yaşadım.total war attilayı normal de bile oynayamıyorum.ve yeni çıkan 2014-2015 oyunları da düşük ayarlarda oynuyorum. sizden bu bilgisayara ve sistemime uyacak,uyum sorunu yaşamayacağım,darboğaz yapmayacak ve eski yeni bütün oyunları özellikle total war attilayı ultra ayarlarda oynayabileceğim bir ekran kartı tavsiyesi istiyorum şimdiden teşekkür ederim….

Sa kardeşim Öncelikle size en kafama talılan soruyu soracaktım MSIR9 390 Gaming 8GB 512 bit AMD mı iyi yoksa MSI GTX970 Gaming 4GB 256 Bit Nvidia mı daha iyi bunu bana sölersen sevinirm kafamı kazıyan soru

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı