Asus Strix 2.0 Oyuncu Kulaklığı İncelemesi

Merhaba arkadaşlar. Bu kulaklığı alalı 5 gün oluyor. Size deneyimlerimi ak
tarmak istiyorum. Şimdiden teşekkürler. Hatam var ise affola.
Öncelikle bu kulaklığı kullanan hiçkimse görmedim. Biraz tedirgindim. Razer Kraken ile arasında kaldım fakat iyiki Strix almışım diyorum. Kulaklarınız tam olarak sığabiliyor. 3 saat taktıktan sonra terleme vs. hiçbirşey hissetmedim. Fakat kulağınızın bir hava alması için 2 dakikalığına kulağınızdan çıkarmanızı tavsiye ediyorum. Kulaklık uzun süre kullanımda aprı yapmıyor. İlkten birkaç saat kulağınızın alışması lazım. İlk taktığınızda rahat edemiyosanız şüphelenmeyin. Birkaç saate çok iyi hissdiyorsunuz. Dışarıdan gelen sesleri çok iyi bloke ediyor ve ses kalitesi muazzam. Kulaklık tek jak ile kullanılıyor. Tabii ki içerisinde ses girişi ve çıkışı için de ayrı aparatlar veriliyor. Kulaklığın bir kontrolcüsü de var. Oradan ses açıp kısabilir, mikrofonunuzu açıp kapatabilirsiniz. Bu arada mikrofonu gayet kaliteli. Çıkarilıp takılabilen ve ayrıca kontrolcüd de bir mikrofon var. Yani telefon vs. cihazlarda da o mikrofonu kullanabiliyorsunuz. Kulaklığın dayanıklılığına gelirsek çok dayanıklı olduğunu söyleyebilirim. Babam takarken kırılacak korkusuyla taktı fakat hiçbir zarar gelmedi kulaklığa. Sıra Resimlere geldi. Resimlerin çok kaliteli olmamasından dolayı özür dilerim. Sormak istediğiniz birşey var ise yanıtlamaya hazırım. Saygılar.

Dosya Ekleri

• Mikrofon.jpg
    Mikrofon.jpg
    223,4 KB · Görüntüleme: 1.825
  • Kutu 2.jpg
    Kutu 2.jpg
    296,7 KB · Görüntüleme: 2.349
  • Kontrolcü.jpg
    Kontrolcü.jpg
    511,6 KB · Görüntüleme: 2.340
  • Kulaklık.jpg
    Kulaklık.jpg
    470,5 KB · Görüntüleme: 3.292
  • Kutu 1.jpg
    Kutu 1.jpg
    369,9 KB · Görüntüleme: 1.934
  • Kutu İçeriği.jpg
    Kutu İçeriği.jpg
    366,3 KB · Görüntüleme: 2.052
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kulaklığı almayı düşünüyorum. Sanırsam earcups'ları piyasadaki çoğu kulaklıktan büyük. Bana öyle geldi :D. Kulaklıkla ilgili artı ve eksi yön yaparsanız sevinirim. Önümüzdeki ay almayı düşünüyorum.

Bu kulaklığı almayı düşünüyorum. Sanırsam earcups'ları piyasadaki çoğu kulaklıktan büyük. Bana öyle geldi :D. Kulaklıkla ilgili artı ve eksi yön yaparsanız sevinirim. Önümüzdeki ay almayı düşünüyorum.
Kulaklıkları gayet geniş. Kuzenimin Razer Kraken kulaklığını denediğimde çok küçük geldiğini gözlemledim. Cihaz + yön olarak her türlü cihaza uyumlu olması, mikrofon kalitesi, baş ağrıtmaması ve terletmemesi, ses kalitesi olarak uzatabiliriz. Eksi yönleri olarak ise tek jaklı geliyor ve çift jaka çevirmek için kullandığımız kabloyu bağlamamız gerekiyor. Benim için fazla bir sıkıntı değil tabii ki. Oyun oynadığım için sıkıntı yaratmıyor. Fakat kablonun bağlantı yeriyle oynadığınız zaman parazitleniyor. Tabii siz kabloyu her zaman elinizde dolaştırmayacağınız için bir sorun teşkil etmez. Geç cevap verdiğim için özür diliyorum. Genel olarak cihaza 10 üzerinden 10 veriyorum. Galiba bu puanı hayatımda ilk yüksek kalite ve fiyatlı oyuncu kulaklığı kullandığım için veriyorum. Önceki kulaklıklarıma nazaran çok büyük kalite farkı hissedeceksiniz.

Ürünü alalı 2 gün oluyor vatan bilgisayar'dan indrimli 230 TL'ye aldım kalite gayet güzel verdeiği ses 7.1 olmasada kaliteli ve CS:GO'da iyi ses kasılıyor ancak kepçe kulaklı olmama rağmen iç sürücüyü koruyan turuncu süper kaplı plastik parçaya temas ediyor ve kulağımın üst tarafı 1 saat sonra falan baya bi ağrıyor. Vatan'la henüz görüşmedim ama alırken sormuştum kutusu açılan ürünü değişim almıyolarmış. Ben genede şansımı deniyicem.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Baranxk56 Çok rahatsız kulaklıklar kullandım. Bana dokunacağına sanmıyorum :D Philips'in kulaklıklarını küçük olmasına rağmen çok başarılı buldum. Earcups'ı geniş bir kulaklık benim için nirvana seviyesindeki bir eşya gibi gelebilir. Birazda kişiden kişiye değişebilir. Daha uzun test edin ve cevabınızı öyle verin derim ben.

Bu arada ne oldu da kulaklığın fiyatı 225 TL'den 385 TL'ye çıktı? Vatan bilgisayar'ın sitesinde hiçbir yerinde indirim ibareside yazmıyordu. Sanırım başka kulaklık alacağım :(.

@Baranxk56 Çok rahatsız kulaklıklar kullandım. Bana dokunacağına sanmıyorum :D Philips'in kulaklıklarını küçük olmasına rağmen çok başarılı buldum. Earcups'ı geniş bir kulaklık benim için nirvana seviyesindeki bir eşya gibi gelebilir. Birazda kişiden kişiye değişebilir. Daha uzun test edin ve cevabınızı öyle verin derim ben.

Bu arada ne oldu da kulaklığın fiyatı 225 TL'den 385 TL'ye çıktı? Vatan bilgisayar'ın sitesinde hiçbir yerinde indirim ibareside yazmıyordu. Sanırım başka kulaklık alacağım :(.
Şu an 228TL kaçırmayın derim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı