Asus Strix 2.0 Oyuncu Kulaklığı İncelemesi

Merhaba arkadaşlar. Bu kulaklığı alalı 5 gün oluyor. Size deneyimlerimi ak
tarmak istiyorum. Şimdiden teşekkürler. Hatam var ise affola.
Öncelikle bu kulaklığı kullanan hiçkimse görmedim. Biraz tedirgindim. Razer Kraken ile arasında kaldım fakat iyiki Strix almışım diyorum. Kulaklarınız tam olarak sığabiliyor. 3 saat taktıktan sonra terleme vs. hiçbirşey hissetmedim. Fakat kulağınızın bir hava alması için 2 dakikalığına kulağınızdan çıkarmanızı tavsiye ediyorum. Kulaklık uzun süre kullanımda aprı yapmıyor. İlkten birkaç saat kulağınızın alışması lazım. İlk taktığınızda rahat edemiyosanız şüphelenmeyin. Birkaç saate çok iyi hissdiyorsunuz. Dışarıdan gelen sesleri çok iyi bloke ediyor ve ses kalitesi muazzam. Kulaklık tek jak ile kullanılıyor. Tabii ki içerisinde ses girişi ve çıkışı için de ayrı aparatlar veriliyor. Kulaklığın bir kontrolcüsü de var. Oradan ses açıp kısabilir, mikrofonunuzu açıp kapatabilirsiniz. Bu arada mikrofonu gayet kaliteli. Çıkarilıp takılabilen ve ayrıca kontrolcüd de bir mikrofon var. Yani telefon vs. cihazlarda da o mikrofonu kullanabiliyorsunuz. Kulaklığın dayanıklılığına gelirsek çok dayanıklı olduğunu söyleyebilirim. Babam takarken kırılacak korkusuyla taktı fakat hiçbir zarar gelmedi kulaklığa. Sıra Resimlere geldi. Resimlerin çok kaliteli olmamasından dolayı özür dilerim. Sormak istediğiniz birşey var ise yanıtlamaya hazırım. Saygılar.

Dosya Ekleri

• Mikrofon.jpg
    Mikrofon.jpg
    223,4 KB · Görüntüleme: 1.824
  • Kutu 2.jpg
    Kutu 2.jpg
    296,7 KB · Görüntüleme: 2.347
  • Kontrolcü.jpg
    Kontrolcü.jpg
    511,6 KB · Görüntüleme: 2.340
  • Kulaklık.jpg
    Kulaklık.jpg
    470,5 KB · Görüntüleme: 3.291
  • Kutu 1.jpg
    Kutu 1.jpg
    369,9 KB · Görüntüleme: 1.933
  • Kutu İçeriği.jpg
    Kutu İçeriği.jpg
    366,3 KB · Görüntüleme: 2.051
Son düzenleyen: Moderatör:
Bende 2 gün önce aldım. Gayet rahat ve kullanışlı. Özellikle kulağı ağrıtmaması ve terletmemesi ayriyeten güzel. Oyun oynayanlar için, Counter Strike vb. oyunlarda ses kasmak çok kolay. Neredeyse pitten a plantteki ayak seslerini duyuyorum. Sesi dışarıda vermiyor. Dışardaki seside içeri. Sormak istediğin soru varsa bana da sorabilirsiniz.

Peki 7.1 olmamasına rağmen Counter Strike de ses kasma mevzusu nasıl biraz daha açar mısınız? Yani örneğin benim şuanki sterio kulaklığım sadece sağ sol ve uzaklığı veriyor yukarı aşağıyı ayırt edemiyorum nedense. Aslında siberia V3 ü çok istiyordum ama herhalde strix alacağım.

Merhaba beyler 10 dakika önce aldım.
Eve gidiyorum 200TL indirimli fiyatı vatanda test edicem bakalım.

Parasını sonuna kadar hak ediyor şarkı dinlemek daha güzelmiş böyle olacağını tahmin etmiyordum.
Gerçekten harika bir ürün gözleriyle bana bir bakışı var beni benden alıyor radyo fenomen.
NOT: Anakartlar gaming modeller hariç 90db ses verebiliyor en çok harici bir ses kartı ile kalite arttırabilir ve bu kulaklık 98 db. :)
Herkese hayırlı olsun iyi ki almışım :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı