ASUS STRIX 750W PSU alınır mı?

burak0617

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sessiz ve verimli bir PSU almak istiyorum özellikle boşta fanları dönmemeli. Buradaki model nasıldır (1400 TL gelecek bana.)? Kullanan var mıdır? 0 desibel fan özelliği olan model önerebilirsiniz. ASUS'un PSU modelini Seasonic üretiyor diyenler var. @RPM, sizin de fikrinizi merak ediyorum. Thor modeli çok daha hoş ama o kadar fiyat kafamı karıştırdı.

O kadar bütçe varsa ben bunu öneririm:

Tier List'in en başını çekiyor. Marka sessizliğiyle ünlü zaten. :)

Arkadaşlar sessiz ve verimli bir PSU almak istiyorum özellikle boşta fanları dönmemeli. Buradaki model nasıldır (1400 TL gelecek bana.)? Kullanan var mıdır? 0 desibel fan özelliği olan model önerebilirsiniz. ASUS'un PSU modelini Seasonic üretiyor diyenler var. @RPM, sizin de fikrinizi merak ediyorum. Thor modeli çok daha hoş ama o kadar fiyat kafamı karıştırdı.
Alınır. Güzel bir modeldir ve evet Seasonic üretiyor ASUS'un PSU'larını. PSU'yu aldıktan sonra kasanın içine montajla uzun yıllar boyunca gözün arkada kalmaz.

@curiousoftech yok o kadar çıkmak istemiyorum sistem o kadar kıymetli değil ASUS-Thor serisinden alırım o fiyata oda QLED ekranı var diye.
@112819 sessizlik için alma niyetim var arkadaşım 1000W aldı çok memnun. İndirimli olarak alacağım o yüzden olumlu düşünüyorum.

@curiousoftech yok o kadar çıkmak istemiyorum sistem o kadar kıymetli değil ASUS-Thor serisinden alırım o fiyata oda QLED ekranı var diye.
@112819 sessizlik için alma niyetim var arkadaşım 1000W aldı çok memnun. İndirimli olarak alacağım o yüzden olumlu düşünüyorum.
Hocam kullanıcıların çoğu 0db tuşunu kullanmaya gerek duymadıklarını söylüyorlar. Yani sessiz bir PSU'dur. Modüler olmasıda güzel kullanmadığınız kabloları takmayarak güzel bir görüntü sağlayabilirsiniz.

Buradaki arkadaş ile şöyle bir konuşma geçti ancak fanı ASUS'a ait diye biliyorum tasarım olarak. Ekran kartlarındaki model gibi.

Dosya Ekleri

• fan.PNG
    fan.PNG
    105,4 KB · Görüntüleme: 35
Buradaki arkadaş ile şöyle bir konuşma geçti ancak fanı ASUS'a ait diye biliyorum tasarım olarak. Ekran kartlarındaki model gibi.
Hocam 1000W modeli bir PSU. Tom's Hardware sitesinde de sessiz olduğu söylenmiş. Ki çıkan gürültü bir fısıltı gibi sizi rahatsız etmiyorsa alın derim. Dilerseniz Corsair RM750x bakabilirsiniz. Japon kapasitörlü ve normal RM serisine göre çok daha iyi bir fan içeriyor. Corsair RMx White Series RM750x CP-9020187-EU 750 W Power Supply Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe En sessiz 750W PSU'lardan olduğu söyleniyor bu sitede. Bu site güvenilir bir sitedir Technopat editörleri de çoğu zaman kaynak olarak bu siteyi kullanıyor : Corsair RM750x PSU Review: Improving On A Classic

Yeni konular

Geri
Yukarı