ASUS STRIX RX5700 XT: Oyundan atma sorunu

büyük ihtimal 85 olandan sonra kartı bi revize ettiler ama bu da yeterli olmamış. rog strix dediğimiz kartlar 60 dereceleri bile görmüyor normalde. Rx 5700 xt nitro+ var sizinkine benzeyen 3 fanlı onun sıcaklık değerleri oyun içi 60 yük altında da maksimum 65 oluyor. Sizin sorununuz büyük ihtimal yazılım kaynaklıdır ama emin olamıyorum. VRM ve VRAM sıcaklıklarına da bi bakmak lazım.
İlk kart donanilsam oldugundan 2 kartta donanimsal oldu korkusu geliyor oyundan atma yapiyor halen 20.1.4 kurdum atmalar olunca 20.1.3 cektim test edicem bugun

İlk kart donanilsam oldugundan 2 kartta donanimsal oldu korkusu geliyor oyundan atma yapiyor halen 20.1.4 kurdum atmalar olunca 20.1.3 cektim test edicem bugun
Merhaba. Oyun oynarken Msi afterburner veya Aida64 ile tam sıcaklıkları kontrol edip yazarmısınız? gpu hotspot, gpu vrm ve gpu belleği kaç derece oluyor. Bu değerler ekran kartının gösterdiği sıcaktan farklı olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı