ASUS Thor serisinin ATX 3.0 versiyonu çıkacak mı?

Aynı da 1000W olanın performansı biraz daha iyi 1200W olana kıyasla.

O değil, PCI-e 5.0 standartı o. İleriye dönük bir model istiyoranız 12VHPWR çıkışı olan bir PSU alacaksınız. Eğer almazsanız dönüştürücü ile kullanırsınız.

ROG Aura 1000W öneririm dediğim gibi. 1200W alasınız varsa yine alın, 1000W olanın performansı daha iyi onu bilin sadece.
12VHPWR çıkışı olan Psulara atx 3.0 deniliyor diye biliyordum hocam. Doğrusu ne tam olarak ?

12VHPWR çıkışı olan Psulara atx 3.0 deniliyor diye biliyordum hocam. Doğrusu ne tam olarak ?

ATX 3.0, güç kaynaklarının belirli testleri başarı ile geçmeleri sonucu verilen bir sertifika ki elzem bir şey değil. PCI-e 5.0 ise o belirttiğiniz güç çıkışını sunan protokol.

Her PCI-e 5.0 güç kaynağı ATX 3.0 olmaz, böyle modeller var. ROG Aura ikisine de sahip.

İlla Asus istiyorsanız, ATX 3.0 destekli loki sfx-l modeli var. ATX adaptör ile birlikte geliyor. Kasanızda çok çirkin duracağını düşünmüyorsanız düşünülebilir aslında.

Hocam E-ATX bir kasa alacam o yüzden bunun kabloları kısa kalabilir. Yoksa bu modeli görmüştüm ve alacaktım.

Hocam E-ATX bir kasa alacam o yüzden bunun kabloları kısa kalabilir. Yoksa bu modeli görmüştüm ve alacaktım.
Evet kabloların kısa gelmesinide extender kablolarla çözülebilir ama çok fazla uğraş olur. Oreki'nin Corsair önerisi çok iyi aslında ama Asus Rog eko sistem istediğiniz için biraz daha beklemekte yarar olabilir.

Geri
Yukarı