ASUS TUF 7900 XTX vs ASUS ROG 4080

Bütçe
45000

Hocam tekrar söylüyorum ben ROG sistem diziyorum. Attığınız linklerdeki markaları biliyorum. MSI vardı Ventus 3 4090 35 bin TL fiyatında ama aynı ekran kartı ROG olarak 70000 TL civarında. Ben soğutmaya ve bileşen kalitesine büyük önem veririm. Zaten bu yüzden sistemi ROG dizmeye karar vermiştim. Yoksa gider Sapphire XTX alırdım yani.

Hocam tekrar söylüyorum ben ROG sistem diziyorum. Attığınız linklerdeki markaları biliyorum. MSI vardı Ventus 3 4090 35 bin TL fiyatında ama aynı ekran kartı ROG olarak 70000 TL civarında. Ben soğutmaya ve bileşen kalitesine büyük önem veririm. Zaten bu yüzden sistemi ROG dizmeye karar vermiştim. Yoksa gider Sapphire XTX alırdım yani.

Model takıntınızı bilmem, konudaki cevapları okumadım. Başlığı ve yazdığınız metini okudum. ROG 4080 o fiyata düpedüz kazıktır. Bu kadar.

Kazık olduğunu ben de biliyorum fakat çözüm yok. Her şey pahalı kaliteli bir ürün almak istiyorsanız paraya kıyacaksınız. Ben neden sürekli ısınma sorunu çekeyimki?

Model takıntınızı bilmem, konudaki cevapları okumadım. Başlığı ve yazdığınız metini okudum. ROG 4080 o fiyata düpedüz kazıktır. Bu kadar.

Eğer ROG kalitesinde bir marka biliyorsanız söyleyin ucuzsa onu alayım.

Atılan modellerin hiçbir sorunu yok soğutma olarak çok iyiler.

İkisi arasından tartışmasız 4080 ama sırf marka diye fazla para ödemeyin.

Yani hocam bu ikisinden birini mutlaka alacağım. Sadece sizce TUF XTX alsam daha mı iyi olur acaba? 24 GB bellek söz konusu. Ama bir yandanda diğer tarafta ROG'un üstün soğutma ve bileşen kalitesi var NVIDIA olmasıda cabası.

Yani hocam bu ikisinden birini mutlaka alacağım. Sadece sizce TUF XTX alsam daha mı iyi olur acaba? 24 GB bellek söz konusu. Ama bir yandanda diğer tarafta ROG'un üstün soğutma ve bileşen kalitesi var NVIDIA olmasıda cabası.

Marka yüzünden fazla para oduyorsan, ödeme. Çünkü bir kaç bin eklesen 4090 var. Giriş seviyesi olarak alınabilecek modelleri mevcut 4080'in, hem yeni teknolojiler barındırıyor hem Nvidia kalitesi var.

Marka yüzünden fazla para oduyorsan, ödeme. Çünkü birkaç bin eklesen 4090 var. Giriş seviyesi olarak alınabilecek modelleri mevcut 4080'in, hem yeni teknolojiler barındırıyor hem NVIDIA kalitesi var.

Marka yüzünden hocam. Çünkü ASUS yıllardır kullanırım iyi marka. Sistemde giriş seviyesi değil en üst sistem olacak.

Arkadaşlar aradaki fiyat farkına bakar mısınız? Gönlüm hep NVIDIA'dan yana ama sizce 10000 TL fark değer mi siz söyleyin? Tek işim oyun oynamak ve film izlemek arada bir oyun videosu çekiyorum öylesine.

Hocam ROG fantezileri yerine Akakçe'den en ucuzuna bakar mısınız? 30 Bin falan diye hatırlıyorum ikisini de.

Marka yüzünden hocam. Çünkü ASUS yıllardır kullanırım iyi marka. Sistemde giriş seviyesi değil en üst sistem olacak.

Hocam 50 bine zaten 4090 var. 4080 almak istiyorsanız 35 bine alabilirsiniz. Hatta 50 bine 4080 sistem dahi hiç değilse 55 bine toplarsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı