ASUS TUF A15 düşük FPS veriyor

yusakoss

Centipat
Daha fazla  
Cihazı alalı 1 hafta olmadı normalde kasmayan kasmaması gereken FIFA 23 bile kasıyor. Dying Light 1 gibi 7 8 senelik oyunlarda bile 60 FPS'yi geçmiyor. Bazen LoL gibi oyunlarda bile 60 altında FPS oluyor. Bir de ben PC'yi God of War falan oynamak için almıştım indirmeye bile cesaret edemedim. Bolgda bununla alaklı çok konu gördüm neredeyse hiçbiri çözümlenmemiş hala vakti varken iade etsem mi diye düşündürüyor. Armaoury crate de Turbo'da kullanıyorum güç ayarları her şey yüksek performansta.
Sistem.
Ryzen 5 4600H with Radeon gra.
RTX 3050 4 GB VRAM.
8 GB 3200MHz RAM.

zaten sadece 3050 seçili diğer ekran kartı devre dışı böyle bişi olma ihtimali yok ama cpu gpu kullanımlarım hala düşük 60 da falan takılıyo ram siprariş ettim bakalım 8 daha 99 kullanıyordu rami

Eki Görüntüle 1624381Eki Görüntüle 1624380Eki Görüntüle 1624379
Ayarlar böyleydi zaten ekran kartı da seçili.

Virüs zor korsan hiçbir yazılım yüklemedim.

İnan ki başıma geldi aynı sorunları yaşadım virüs bulaşması için illa bir şey indirmen gerekmez ben biyoloji ödevi hazırlarken bir siteye girdim 3 tane virüs inmişti ve bu sorunların aynısını görmüştüm bence bir teyit et bir Kaspersky tam tarama + Malwarebytes tam tarama yap virüs yoksa sistemseldir garantiye yollayın çünkü attığınız fotolarda her şey gayet normal.

Yeni konular

Geri
Yukarı