ASUS TUF A15 düşük GPU CPU kullanıyor

Hocam oyun içinde Single moda girip F3'e. Basıp ekran görüntüsü alıp buraya atabilir misiniz?
12.PNG

Hocam anlayamadım ama siz yine de bir maksimum kare hızına bakın derim.
Bir de burada 8 GB RAM olduğu görünüyor anlamadım neden öyle.
Hocam bilgisayarı 8 GB ram ise tamamını kullanıma sokarsa sıkıntı yaşar mantıken

Evet bence RAM kullanımını fullemeli szin dediğiniz gibi 16 GB RAM'den de verse 16 GB RAM kullanacak değil bence.
Ram ile alakalı olduğunu zannetmiyorum, bundan önceki laptobum'da gt740m vardı ve 8gb ile daha fazla fps veriyordu yani sorunun oyuna verdiğim ram ile ilgili olduğunu zannetmiyorum.
Bu arada ekran kartı 20w civarı güç çekiyor ve fanlar sessiz çalışıyor eklemek istedim. Pc performans modunda hala

RAM ile alakalı olduğunu zannetmiyorum, bundan önceki Laptopum'da GT740M vardı ve 8 GB ile daha fazla FPS veriyordu yani sorunun oyuna verdiğim RAM ile ilgili olduğunu zannetmiyorum.
Bu arada ekran kartı 20W civarı güç çekiyor ve fanlar sessiz çalışıyor eklemek istedim. PC performans modunda hala.

Bende 630M i53210M vardı 80+ FPS alıyordum sorun neden kaynaklanır bilemedim. Ekran kartının 20W çekmesi tuhaf ve wattan kaynaklıyor olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı