ASUS TUF A15 hangi model almalıyım?

Dell G sersi var, Lenovo IP Gaming var, Victus var... O kadar model varken de TUF biraz zorlama olur. He bunu bu forumda söylersen linçlerler. Burası ASUS fanboyu dolu.

Lenovo neyse de Dell nedir hocam, Victus bile bir nebze kabul edilebilir de ASUS'u da Dell ile kıyaslamayın

Ekran titremesi sadece ekranı yukarı kaldırırken var onun harici sallanmıyor gidip bakabilirsin bundan birkaç gün önce bende TUF baktım asla alınmayacağını düşünüyorum o bütçe ile ROG almayı tercih ederim.

Bahsettiğim şey Victus'ların kusursuz olmadığı siz alırsınız almazsınız problem değil ama alanlar alıyorsa bu mantıksız bir hareket değil tıpkı sizin almamanız gibi.

Lenovo neyse de Dell nedir hocam, Victus bile bir nebze kabul edilebilir de ASUS'u da Dell ile kıyaslamayın

Bahsettiğim şey Victus'ların kusursuz olmadığı siz alırsınız almazsınız problem değil ama alanlar alıyorsa bu mantıksız bir hareket değil tıpkı sizin almamanız gibi.
Fikrine saygım var hocam youtube'dan sallanma ile ilgili bir shorts var bakabilirsin tuf serisi gerçekten berbat en kötü tasarıma sahip laptop ciddiyim bunları yazarken irite oldum :D.

Fikrine saygım var hocam youtube'dan sallanma ile ilgili bir shorts var bakabilirsin tuf serisi gerçekten berbat en kötü tasarıma sahip laptop ciddiyim bunları yazarken irite oldum :D.
Tasarım bambaşka bir konu olur. Estetik olarak göze hitap etmediği doğru ama şimdi kızacaksınız bana bence acer serisi de tasarım olarak kötü :D

Kronik sorunlu demek bir serinin bütün modellerinde üretim hatası var demektir. Dünyadaki tek sorunsuz tuf bana denk geldi sanırım.
Öyle zaten f15 serisi a15'de wifi kart sorunu hala devam ediyormuş makyajlı bmw gibi oldu tuf serisi.

Tasarım bambaşka bir konu olur. Estetik olarak göze hitap etmediği doğru ama şimdi kızacaksınız bana bence acer serisi de tasarım olarak kötü :D
Nitro'nun 45 ve 57 kasasının tasarımını bende beğenmiyorum ama 2022 ve yeni nitro 16 17 kesinlikle kusursuz.

Tuf serisine tasarımsal değişilik getirilse de rahatça övsek diye bekliyorum artık
Aslında kapağı güzel fakat klavye berbat ya stickerlerın yeri rengi bile çok kötü klavye sanki izoly gibi zaten :D.

Tuf serisine tasarımsal değişilik getirilse de rahatça övsek diye bekliyorum artık
Birde hocam bakın tuf'ta ekran sorunu yaşayan bir arkadaşı etiketleyim @DonutGuy

Aslında kapağı güzel fakat klavye berbat ya stickerlerın yeri rengi bile çok kötü klavye sanki izoly gibi zaten :D.

Birde hocam bakın tuf'ta ekran sorunu yaşayan bir arkadaşı etiketleyim @DonutGuy
Ağırlık katalım derken içine etmişler ön tarafın. Önemli olan iç güzellik :D

Sorunu neymiş arkadaşın?

İçi güzel bence ama wifi kartını asus galiba ssd altına koymuş bunu bir yabancı yazmıştı :D

Sorunu neymiş arkadaşın?
Direk ekran gitmiş bahsettiğim gibi donanımsal sorundur büyük ihtimal.

Maalesef evet. Az önce, 4-5 ay önce aldığım Asus Tuf Gaming A15 (2023) laptopun ekranında görüntü gelmiyor.

Bağladığım diğer harici monitörlerden görüntü alabiliyorum fakat laptop ekranından görüntü alamıyorum. Bir anda oldu. Oyun da açtım ekran kartı mı arızalandı diye fakat sorunsuz oynayabildim.

Laptop ekranında görüntü yok özet olarak. Eğer bu konu hakkında öneriniz varsa dinlemeye açığım. Yoksa son çare servise göndereceğim.

Geri
Yukarı