ASUS TUF A15 laptopta anlik ping artıyor

haevn

Picopat
Daha fazla  
ASUS TUF A15 de oyunlarda anlık ping giriyor. Acaba Wi-Fi kartında mı sorun var yoksa sürücüler ile mi alakalı?

ASUS destek sayfasından güncel Wi-Fi sürücüsünü indirin. Ardından mevcut sürücüyü kaldırıp yeni sürücüyü kurun.

ASUS TUF A15 de oyunlarda anlık ping giriyor. Acaba Wi-Fi kartında mı sorun var yoksa sürücüler ile mi alakalı?
Aynı cihaz bende var. REALTEK8852BE Var cihazda, dandik bir WİFİ kartı koymuşlar, ya da wifi kartı sorunlu olanı denk gelmiş mi desem bla bla bla... Cs'de deli gibi sağ üstte "Cl_flushentitypacket" hatası alıyorum karakter donmaktan oynanmıyor xd, Point Blankta da denedim yüksek pingten dolayı karakterler donuyor, ara sırada wifiden atıyor kafasına göre 2-3 saniye sonra geri bağlanıyor vs. vs. Cihazı garantisine yollayıp adam akıllı bir wifi kartı değiştirmelerini söyleyeceğim, ya da garantisi giderse gitsin deyip intel ax210 düşünüyorm.

Aynı cihaz bende var. RealtEK8852BE Var cihazda, dandik bir Wi-Fi kartı koymuşlar, ya da Wi-Fi kartı sorunlu olanı denk gelmiş mi desem bla bla bla... CS'de deli gibi sağ üstte "Cl_flushentitypacket" hatası alıyorum karakter donmaktan oynanmıyor xd, Point Blank'ta da denedim yüksek pingten dolayı karakterler donuyor, ara sırada Wi-Fi'den atıyor kafasına göre 2-3 saniye sonra geri bağlanıyor vs. vs. Cihazı garantisine yollayıp adamakıllı bir Wi-Fi kartı değiştirmelerini söyleyeceğim, ya da garantisi giderse gitsin deyip Intel AX210 düşünüyorum.

Vallahi hacı tek ping sıkıntı olsa Cyberpunk açtım 95 derece.

Yeni konular

Geri
Yukarı