ASUS TUF A15 mi Monster Abra A7 mi?

Merhaba bu iki bilgisayar arasında kaldım. ASUS'un yetkili servisi şikayetvar da 64 şikayet %3 geri dönüş oranı %2'si çözülmüş ve ASUS TUF'a 15 serisi işlemcisi 95 derecelere çıkyıor ki ben günde ortalama 12 saat oyun oynuyorum. Monster servisi de ömür boyum bakım garantisi ve 2 yıllık garanti veriyor. Ama garantiden sonra bir anakartı yansa çok uçuk ücretlendirmelerde bulunuyorlarmış. Hangi ürün beni daha uzun süre götürür sizce? (Monster garantisi bitince çöp oluyor diyorlar) ağırlıklı olarak FPS oyuncusuyum 120Hz ekran önemli benim için 17.3Inc'de ne yapabilirsin demeyin şu an oynadığım 20 Inc.(sadece oyun oynamayacağım 3d bina çizimleri falan da yapacağım üniversitede hangi uygulamalar kullanılacak bi bilgim yok)

Asus tuf a15: https://www.teknosa.com/asus-tuf-a15-fa506iibq018t-amd-r54600h-8gb-ram-256gb-pcie-ssd-4gb-gtx1650ti-156-fhd-60hz-win10-gaming-notebook-p-125037063
Monster abra a7 v12.2: Monster Abra A7 V12.2 Intel Core i5 10300H 8GB 256GB SSD Fiyatı

Ben olsam Monster tarafını seçerdim, TUF tarafı son zamanlarda çok garip işlere imza atıyor. +Hem Monster da içini açıp bozmadan kapatırsanız garantisi gitmiyor.

Günde 12 saat oyun oynuyorsan o kadarda seyyar bir insan değilsin. Bence masaüstü pc al.
üniversiteye için mecbur laptop lazım
Ben olsam Monster tarafını seçerdim, TUF tarafı son zamanlarda çok garip işlere imza atıyor. +Hem Monster da içini açıp bozmadan kapatırsanız garantisi gitmiyor.
İçini açıp bozmadan kapatırsın demişsin ya reis ileride ram ile hdd eklemeyi düşünüyordum ama

üniversiteye için mecbur laptop lazım

İçini açıp bozmadan kapatırsın demişsin ya reis ileride ram ile hdd eklemeyi düşünüyordum ama
Benim bildiğim içini açıp herhangi bir şeyi kırmadan yaparsan işlemi garantisi bozulmuyor öyle dediler bana. Bende hdd eklemeyi düşünüyordum sordum öyle dediler. Asuste açtığın gibi garanti bozuluyor. Asus vardi bende ssd eklemek icin garantinin bitmesini bekledim ne olur ne olmaz diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı