ASUS TUF A15 whisper mode 2.0 hazır değil uyarısı

Spikexz

Centipat
Daha fazla  
RAM
16
Ekran kartı
Nvidia RTX 4050
İşlemci
Ryzen 7 7735HS
Herkese iyi sosyaller ASUS TUF A15 (2023) FA507NU cihazına sahibim tüm sürücülerim güncel olup 1 kere de DDU ile ekran kartı sürücüsünü silip yeniden yüklemiş bulunmama rağmen GeForce Experience'daki whisper mode hazır değil uyarısını alıyorum. GTX 1060 ve üzeri diyor ancak RTX 4050'ye sahibim bir de SLI desteklenmez diye bir yazı daha var ne yapacağımı bilmiyorum desteklerinizi bekliyorum.

SLI demek aynı anda örneğin 2 adet GTX 1080 kullanmanız gibi, zaten RTX 4050M'de bu yok, ek olarak whisper mod zaten şeş kaza açtığınızda kapanmıyor aynı cihazın bir üstünü kullanıyorum en son Driver'ı yeniden yükleyerek kapatabildim şimdi de açılmıyor. Bir nevi FPS sınırlayıcı ve cihazın daha sessiz çalışmasını sağlıyor. Herhangi bir sorun yok normalde işinize yarayacak bir özellik zaten denilemez.

SLI demek aynı anda örneğin 2 adet GTX 1080 kullanmanız gibi, zaten RTX 4050M'de bu yok, ek olarak whisper mod zaten şeş kaza açtığınızda kapanmıyor aynı cihazın bir üstünü kullanıyorum en son Driver'ı yeniden yükleyerek kapatabildim şimdi de açılmıyor. Bir nevi FPS sınırlayıcı ve cihazın daha sessiz çalışmasını sağlıyor. Herhangi bir sorun yok normalde işinize yarayacak bir özellik zaten denilemez.

Desteğiniz için teşekkür ederim peki bu özelliğin muadili olarak ne kullanabilirim?

Geri
Yukarı