ASUS TUF A17 laptop mühendislik için alınır mı?

Ella Freya

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
14
Yer
Ötüken
Merhaba, abim için araştırıyorum. Oyun oynansa bile ağır oyunlar değil. Zaten alış amacı iş yerinde AutoCAD, Solid, 3DS MAX ve animasyon gibi ağır programlar kullanmak. R7 4800H, i7 9750H ile hemen hemen aynı performansta. Laptopta ısınma sorunu olur mu? Isı bizim için çok önemli çünkü sabah 8'den, akşam 6'ya kadar açık kalıp ısınmadan program çalıştırması gerekli. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyat olarak biraz fazla ileride daha da düşecektir zannedersem. R7 4800H i7 10750H'dan daha iyi onu da belirteyim. ASUS TUF serisi soğutma anlamında pek iyi iş çıkartmıyor ve önerilmiyor. Yeni serilerde de değiştiğini sanmıyorum özellikle böylesine güçlü bir işlemci için soğutma çok önemli.

A17 sorunlu. TUF """"mühendisleri""""" bilerek hava kanallarını kapatmışlar. O yüzden ısınıyor. Medyaya AMD ısınıyor izlenimi vermek için yüksek ihtimal. Bu TUF mühendisleri bir şeyi iyi yapsalar şaşarım zaten.

Bütçeniz nedir, daha iyilerini önerelim.

Video burada, videoda A15 var ancak yanılmıyorsam A17'de aynı, problemli.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

9000TL maksimum.
Ekran kartından ve işlemciden kısıyorum ama dizinizin yanmasından iyidir. Güzel laptop'tur. Soğutması güzel.

Ekran kartından kısıyorum ama dizinizin yanmasından iyidir. Güzel laptop'tur. Soğutması güzel.
Hocam işlemci çok düşmüş. Ekran kartıda aynı şekilde. Tam güzel bir şey buldum diyorum saçmalık çıkıyor :(

Arkadaşlar İ7 veya R7 kilit noktası çünkü mühendislikte işlemci çok çok önemli olduğundan o kadar para baymak mantıksız.

Yeni konular

Geri
Yukarı