ASUS TUF anakart RAM XMP ile voltaj değeri verme

batuhan3232

Decapat
3600 işlemci 8x8 RAM var. ASUS TUF anakart. Var hazır profi XMP mavi ekran veriyor manuel giricemde değerler ne olmalı yardımcı olacak fotoğraf attım

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    204,9 KB · Görüntüleme: 74
  • image.jpg
    image.jpg
    204,7 KB · Görüntüleme: 62
Voltajmı duşuk geliyo efendim düzelir mi
D.O.C.P. açtıktan sonra hata verdigini söylemişsin. Bunun ne olduğunu direkt anlayamayız. Mavi ekran hatası icin minidump dosyaları gerek. Ayrıca voltaj düşük olduğu icin degil çünkü D.O.C.P. zaten otomatik voltaj veriyor. Voltaj ile alakalı olduğunu sanmıyorum. Sorunu anlamak için minidump dosyalarını analiz etmek gerekiyor.

D.O.C.P. açtıktan sonra hata verdigini söylemişsin. Bunun ne olduğunu direkt anlayamayız. Mavi ekran hatası icin minidump dosyaları gerek. Ayrıca voltaj düşük olduğu icin degil çünkü D.O.C.P. zaten otomatik voltaj veriyor. Voltaj ile alakalı olduğunu sanmıyorum. Sorunu anlamak için minidump dosyalarını analiz etmek gerekiyor.
Efendim ayarlayamıyorum kapatıyorum ama dram voltegr yerine yazıyorum entere basıyom hep 1.80000 oluyo
Efendim ayarlayamıyorum kapatıyorum ama dram voltegr yerine yazıyorum entere basıyorum hep doğum 1.80000 oluyor

Yanlış mı yapıyorum XMP kapattım manuel aldım 1.4 yapacağım hep 1.80000 oluyor

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    214,4 KB · Görüntüleme: 43
  • image.jpg
    image.jpg
    186,1 KB · Görüntüleme: 40

Geri
Yukarı