ASUS TUF B450 GAMING Plus ARGB uyumu

helix

Centipat
Merhaba.

Elimde bir adet ASUS TUF B450 GAMING Plus anakart var ve Xigmatek poseidon bir kasa var ana kartım üzerinde bir adet 4 pin 12 Volt giriş var RGB Aura için fakat kasanın RGB fanları bir kontrolcü ana karta bağlı bu kontrolcü anakarta da 3pin 5 Volt bir kablo çıkış var fakat 4 pinden 3 pin e dönüşmekte ve bu dönüşümü sağlayan kablo . Simdi bu 3 pin RGB kablo benim anakartım uygun değil ben fakat RGB kontrol eden kart üzerinden bir adet 12V 4pin giriş bulup bağlarsam bir problem olur mu? kablo 4 pini sadece 2'sini kullanmakta sonrada 3 pin olarak dönüşmekte simdi 5 Volt olan bir kablo yerine iki kart üzerine 12 Volt kablo bağlamak problem fakat bu aydınlatma sistemi psu üzerinden güç almakta zaten sonuç olarak ben RGB kontrol eden karta 4 pin bir bağlantı sağlayacağım tabii kabloyu bulabilirsek. Sırf Asus Aura için karışık durumlar görselleri ekledim

Dosya Ekleri

• rgb1.jpg
    rgb1.jpg
    1,1 MB · Görüntüleme: 136
  • rgb2.jpg
    rgb2.jpg
    561,8 KB · Görüntüleme: 95
  • rgb3.jpg
    rgb3.jpg
    917,2 KB · Görüntüleme: 101
  • rgb4.jpg
    rgb4.jpg
    1 MB · Görüntüleme: 95
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı