Corsair ML120 fan ve ASUS TUF B450 PLUS GAMING uyumu

Eray Cemiyet

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Kasa olarak Cooler Master MB520'ye sahibim. Öndeki 3 fan çok ses yapıyor ve Corsair ML120 almak istiyorum fakat videolardan izlediğim kadarıyla kontrolcüsüne sadece RGB kabloları takılıyor. Fan kabloları anakarta takılıyor galiba ama ben uyum sorunu olur mu diye endişeliyim. Sonuçta epey para vereceğim. Anakartım ASUS TUF B450 PLUS GAMING. Nasıl bağlayacağım 3 fanın kablosunu. Yardımcı olabilir misiniz?

Silverstone'un sayfasında ufak bir video koymuşlar, dediğim gibi yanlış görmediysem.

Sadece Commander Pro ile kullanırsanız iCue üzerinden hız kontrolü yapabilirsiniz. Commander Pro yoksa direkt anakarta bağlayıp BIOS üzerinden PWM olarak ayarlayacaksınız mecbur.
Hocam yorumunuz için teşekkür ederim. Commender pro zaten kutudan çıkıyor onluk bir sorun yok. Benim sorun fan kablolarının nereye takıldığı. Ben sıvı soğutma ve egzos fanıda kullanıyorum. Ayrıca o 3 fanıda takabilceğim boş yerim yok.
Silverstone'un sayfasında ufak bir video koymuşlar, dediğim gibi yanlış görmediysem.
Link varmı hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı