ASUS TUF B450 PLUS GAMING anakart ve R5 3600 uyumu

atknaksoy

Centipat
Merhaba arkadaşlar TUF B450 PLUS GAMING anakart satın aldım Ryzen 5 3600 işlemciyle kullanmak istiyorum ancak BIOS işlemciyi direkt kullanmama izin veriyor mu yoksa güncelleme yapmam mı gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ürünü mağazadan alacaksanız, kutu üzerinde Ready for Ryzen 3xxx series tarzı bilgilendirme varsa, BIOS güncellemenize gerek yok demektir. İnternet üzerinden alacaksanız, siteyi arayıp sormanızda fayda var. Acemiyseniz, R5 3600 kullanacağınızı belirtip, güncel BIOS ile göndermelerini talep edebilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar TUF B450 PLUS GAMING anakart satın aldım Ryzen 5 3600 işlemciyle kullanmak istiyorum ancak BIOS işlemciyi direkt kullanmama izin veriyor mu yoksa güncelleme yapmam mı gerekiyor?
Anakartınız son bios güncellemesi yapılmış olması gerekmektedir. Aksi taktirde Ryzen 1 ve 2 nesil işlemcilerde sistem açılır.

Asus tuf b450 pro gaming ve r5 3600 kullanıyorum direk tak çalıştır sizdeki modelde uyumlu diye biliyorum.

Dosya Ekleri

• P_setting_000_1_90_end_500.jpg
    P_setting_000_1_90_end_500.jpg
    39,3 KB · Görüntüleme: 42
Ürünü mağazadan alacaksanız, kutu üzerinde Ready for Ryzen 3xxx series tarzı bilgilendirme varsa, BIOS güncellemenize gerek yok demektir. İnternet üzerinden alacaksanız, siteyi arayıp sormanızda fayda var. Acemiyseniz, R5 3600 kullanacağınızı belirtip, güncel BIOS ile göndermelerini talep edebilirsiniz.
Vatan internet mağazasından aldım ürünü kargo bekliyorum. Sizce vatan mağazasına götürsem güncellemesini yaparlar mı? Sonuçta ordan aldım her ürünü?
Anakartınız son bios güncellemesi yapılmış olması gerekmektedir. Aksi taktirde Ryzen 1 ve 2 nesil işlemcilerde sistem açılır.
Teşekkür ederim.
Asus tuf b450 pro gaming ve r5 3600 kullanıyorum direk tak çalıştır sizdeki modelde uyumlu diye biliyorum.
Pcyi kurup açsam ve uyumlu değilse ne gibi bir sorun oluşur peki? Bir zararı var mı anakart veya işlemciye

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı