ASUS TUF B450-PLUS GAMING otomatik BIOS günceleme yok

alihan fidan

Femtopat
Daha fazla  
155783129_3729537493832201_3045297956467132126_n.jpg

Merhaba arkadaşlar. Su reismde gordunuz menu çikmiyor eskiden direk int üzerinden otomatik BIOS yapiyordum. Yardimci olursaniz çok teşekkürler edrim.

PRIME B350-PLUS|Anakart|ASUS Türkiye
Sizin sürüm 4207 galiba. En son 5602 sürümü çıkmış. Neden yapamadığınızı bilmiyorum fakat USB ile BIOS update gerçekten kolay bir işlem.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eki Görüntüle 903374

Merhaba arkadaşlar. Su reismde gordunuz menu çikmiyor eskiden direk int üzerinden otomatik BIOS yapiyordum. Yardimci olursaniz çok teşekkürler edrim.
Merhaba, forumda başka bir konu ararken şans eseri denk geldim. Aynı anakartı kullanıyorum, özellik başta kullanılıyordu ve ilk güncellememi bu şekilde yapmıştım, sonra özellik bende de kayboldu. Buna en yakın şekilde güncelleme yapmak için AI Suite 3 ile gelen Ez Update programını kullanabilirsiniz. Bios' a geçmeye gerek kalmadan indirdiğiniz güncellemenin dizinini gösteriyorsunuz o da kendi kendine Bios' a geçip güncelleme yapıyor. Hatta bu uygulama içerisinde internet üzerinden de bios güncellemelerini kontrol edebiliyorsunuz ama yüksek ihtimalle WHQL sürümler haricinde gelen güncellemeleri görmüyor. Ben denediğimde son sürümü görememişti bu yüzden güncellemeleri üreticinin web sitesi üzerinden kontrol etmekte fayda var.

Geri
Yukarı