ASUS TUF DASH RTX 3060 alınır mı?

i7 11. nesil işlemci olması sıkıntılı hocam, ileride darboğaz yapabilir o yüzden bence tercih edilmez, bir diğer hususta Asusta global garanti yok ülkemizde o yüzden 15500 verip garantisiz cihaz almak risk. Ama sizin avrupaya götürme imkanınız varsa garanti için veyahut benim için o kabul edilir bir risk derseniz siz bilirsiniz. Son söz olarak ben olsam almazdım

i7 11. nesil işlemci olması sıkıntılı hocam, ileride darboğaz yapabilir o yüzden bence tercih edilmez, bir diğer hususta Asusta global garanti yok ülkemizde o yüzden 15500 verip garantisiz cihaz almak risk. Ama sizin avrupaya götürme imkanınız varsa garanti için veyahut benim için o kabul edilir bir risk derseniz siz bilirsiniz. Son söz olarak ben olsam almazdım
Asus'un global garantisi var.

Cihazi bende incelemistim fakat rtx3070 olmasina ragmen cok dusuk performans veriyor. Bir kac video izleyebilirsiniz. Ben de alacaktim ama verdigi performans 2000 serisinden farksiz neredeyse o yuzden vazgecmsitim. Onermem o nedenle.
Bazi youtube kanallari, en yavas rtx 3070 diye baslik atmisti bulursam atacagim videoyu :)

0850 522 2787 Asus Türkiye müşteri hizmetleri telefon numarası, ben kasım ayında G512LV-HN165 alırken yurtdışı cihaz almak istediğim için sorduğumda yok dendi
Asus'un kendi sitesinde var yazıyor.
0850 522 2787 Asus Türkiye müşteri hizmetleri telefon numarası, ben kasım ayında G512LV-HN165 alırken yurtdışı cihaz almak istediğim için sorduğumda yok dendi
"Hi sais ROG all have an international warranty"
Amazon'un cevabı.

Bu kadar biliyorum ayrıntılarını bilmiyorum açıkcası.

Son düzenleme:
Alınmaz. TUF Dash serisinde Asus hem ofis hem de oyuna oynamış. İçerisinde 8 GB RAM var ancak tek slot. Yani 16 GB yapmaya kalkarsan mevcut 8 GB RAM'i çıkartıp 16 GB RAM satın almak zorundasın. Bu hem daha fazla maliyet demek (en az 800 TL) hem de ''dual channel''dan faydalanamamak demek.

TUF Dash serisindeki ekran kartları bildiğim kadarıyla ince tasarım sebebiyle Max-Q. Yani daha düşük enerji tüketimi söz konusu ve bu sayede Asus bu ürün için 16 saat pil ömrü biçmiş. Ancak 3060 Max-Q performansının RTX 2060'tan pek farklı olacağını düşünmüyorum. En fazla %10 olacaktır.

TUF Dash serisindeki Intel Core i7 11370H 4 çekirdek ve 8 izlekten oluşuyor. Bence artık en az 6 fiziksel çekirdekli işlemciler olmalı.

Asus, TUF Dash serisini hem ofis, hem de oyuncular için tasarlamış gibi gözüküyor. Sadece TUF serisinden 3000 serili ekran kartlı modelleri de gelecektir. Bu fiyata Monster'ın daha fazla performans alabileceğin Tulpar T7 V20.3 dizüstü bilgisayarı vardır.

Ben olsam TUF Dash almazdım özellikle tek RAM slotu yüzünden 16 GB yapmaya kalksan ekstra 800-900 TL masrafa sokacaktır seni.

Almayın işlemci 4 çekirdek.Ram slotunu arkadaşlar söylemiş.RTX 3060 ve 3070 modelleri 60 ile 90W değerinde ve Mux yok.Fiyatına göre performansı çok düşük.Çoğu yeni nesil oyun işlemciye yük bindiriyor işlemci çekirdek sayısı bakımdan dar boğaz yapması olası.
Eğer ince kasa istiyorsan alabilirsin.Ama yok ben güçlü makina istiyorum dersen almamalısın.

Bazı akıllı arkadaşlar ingilter amazondan almış sarı sitede 17,18 hatta 20 bine satıyor bu makineleri.Allah akıl fikir versin.Hele bir tanesiyle konuştum vay efendim kur arttı diye fiyatı yukarı çekiyormuş muş.Sen aldığında kaçtan aldında kaçtan satıyorsun kardeşim.Almayın aldırmayın!

Yeni konular

Geri
Yukarı