ASUS TUF F15 masaüstünde bile düşük performans veriyor

fener123789

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Ben 10 ay önce bir laptop aldım. ASUS TUF Gaming F15 FX506HCB HN144. Bu bilgisayarı aldığımdan beri sıkıntı yaşıyorum ve ne yaptıysam sorunu çözemedim. Bazen ilk açıldığında masaüstünde dahi kastığı oluyor. Bazen yeniden başlatınca düzeliyor. Bazen düzelmiyor. Sürücüleri silip tekrar yükleyince düzeldiğini sanıyorum, sonra tekrar eski hale dönüyor. Sorun ısınma olamaz çünkü daha ısınmadan ilk açıldığında kasıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Deme deme sakın deme almama az kalmış bu modeli annem babam görse vazgeçer.

Merhaba. Ben 10 ay önce bir laptop aldım. ASUS TUF Gaming F15 FX506HCB HN144. Bu bilgisayarı aldığımdan beri sıkıntı yaşıyorum ve ne yaptıysam sorunu çözemedim. Bazen ilk açıldığında masaüstünde dahi kastığı oluyor. Bazen yeniden başlatınca düzeliyor. Bazen düzelmiyor. Sürücüleri silip tekrar yükleyince düzeldiğini sanıyorum, sonra tekrar eski hale dönüyor. Sorun ısınma olamaz çünkü daha ısınmadan ilk açıldığında kasıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Format atıp denedin mi?

Deme deme sakın deme almama az kalmış bu modeli annem babam görse vazgeçer.

Format atıp denedin mi?
kaç kez format attım saymadım. Sürücüleri de bi beş on kez silip yükledim. Sınavlar bitince garantiye vericem. Baksınlar bakalım.

Bu modeli aratınca onlarca benzer şikayet var ve çözüm bulamadım hala.

Yeni konular

Geri
Yukarı