ASUS TUF FA506IV-AL064 vs. GameGaraj Fenix 10TN

cihanryzen

Femtopat
Daha fazla  

Sizce hangisini tercih etmeliyim? İkisinin de RAM'ini 2x8 16 GB yapacağım, ASUS 12100 TL'ye geliyor, Fenix için de bütçem var ancak güvenilir mi, bilmiyorum. Çevremde çok Monster kullanan var. Hepsinde küçük küçük bir sürü sorun çıkıyor. Artık bilgisayarı servise götürmekten sıkıldılar. Acaba Fenix de o kalitede mi? Uzun kullanan varsa yazabilir mi?

İkisinde de ısınma kaynaklı şikayetler okudum. Tuf serisi attığınız cihazın farklı bir versiyonunu kullanıyorum ve gayet memnunum, ikisi arasında kalsam asusu alırdım. Fenixi de f/p ürünü olarak övüyorlar ve ekran kartı daha iyi fakat ciddi sıcaklık şikayetlerini onda da okudum. Sorunuz varsa asusla ilgili bildiğimce cevaplarım.

İkisinde de ısınma kaynaklı şikayetler okudum. Tuf serisi attığınız cihazın farklı bir versiyonunu kullanıyorum ve gayet memnunum, ikisi arasında kalsam asusu alırdım. Fenixi de f/p ürünü olarak övüyorlar ve ekran kartı daha iyi fakat ciddi sıcaklık şikayetlerini onda da okudum. Sorunuz varsa asusla ilgili bildiğimce cevaplarım.
i7 10750H işlemcisinin yapısında ısınmak var. Kendileriyle konuşmuştum, kendileriyle alakalı bir sorun değil. Bütün i7 10750H işlemcili bilgisayarlar ısınıyormuş.

Off, boş boş ASUS fanboyu yorumlar...

TUF A15 kronik ısınma sorunlu, bilerek hava kanalları kapatılmış, sakın alma. Fenix tokatlar, MSI şasi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı