Asus TUF FX505DT-BQ051 alınmalı mı?

Caraddon

Decapat
Daha fazla  
Bu bilgisayar piyasaya göre çok aşağıda ve fiyatı da uygun biraz araştırma sonucu çok da tavsiye etmiyorlar. Yeni nesil bir Ryzen işlemcili, ekran kartı da gayet güzel. Siz ne düşünüyorsunuz?
Siz olsanız alır mısınız?

Bende bir süredir bunu takip ediyorum ancak hakkında olumsuz yorum görmedim benide aydınlatırmısın? Bütçemi ayarlayabilirsem almayı düşünüyorum. Bu FX serilerinin geneli ucuz ancak hiçbirinde olumsuz görmedim.

Bende bir süredir bunu takip ediyorum ancak hakkında olumsuz yorum görmedim benide aydınlatırmısın? Bütçemi ayarlayabilirsem almayı düşünüyorum. Bu FX serilerinin geneli ucuz ancak hiçbirinde olumsuz görmedim.
Hala bir bilgi toplamış değilim %70 alıcam bu bilgisayarı umarım memnun kalırım
Ama özellikleri gayet güzel o yüzden sorun olacağını sanmıyorum

Sanırım benim de yıllardır emektar olan Asus N56VZ modeline veda etme vaktim geldi . Ben de aldığın modelin 17.3" ekranlı modelini almayı düşünüyorum. Şimdiden hayırlı olsun.

Alan arkadaşlar bilgi geçebilirmi? Satılan yerlerde yorumlarda gördüğüm kadari ile hiçbir sıkıntı yok ancak bazı youtube test videolarında CPU 90 derecelere çıkıyor ki fazla bir sıcaklık bu. Onlarada ne kadar güvenilir orası meçhul, ben aldığım zaman bilgisayarın adında bir youtube kanalı açıp hakkında merak edilen soruları en doğru şekilde cevaplamayı düşünüyorum veya burada bir konu altında.

Ryzen 7 3750H versiyonu 1660Ti ile darboğaza sebep oluyordu. 1650 ile 3550H darboğaz yapmaz sanırım ikisi de denk gibi duruyor. Soğutma performansını ve aynı ekran kartının İntel işlemci ile olan FPS'ini araştırıp alabilirsiniz. İntel işlemci versiyonu ile aralarında fiyat farkı 400'den fazlaysa değmez.

Ryzen 7 3750H versiyonu 1660Ti ile darboğaza sebep oluyordu. 1650 ile 3550H darboğaz yapmaz sanırım ikisi de denk gibi duruyor. Soğutma performansını ve aynı ekran kartının İntel işlemci ile olan FPS'ini araştırıp alabilirsiniz. İntel işlemci versiyonu ile aralarında fiyat farkı 400'den fazlaysa değmez.
1660Ti versiyonu sıcaklık değerleri ile ilgili bir video var, 1650 nasıldır bilemiyoruz ancak genede yabancı forumlarda kullanan kişilerden de bilgi almak lazım.

1660Ti Sıcaklık

Arkadaşlar merhaba bu bilgisayarı Teknorya adlı satıcıdan alan varsa bir yardımcı olabilir mi alışveriş süreci hakkında çok acil. Teşekkür ederim şimdiden

Geri
Yukarı