ASUS TUF FX505DT-BQ190 laptopa RAM önerisi

Mithranlia

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Yükseltme yapmak istedim ama RAM konusunda anlamadığım şeyler var. Sizden ricam fotoğraftaki modele göre bir RAM önerebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

1602061720416.png

1602061760678.png

Cihazın içindeki bellek CL19. 2400 MHz değerinde çalıştığı için 17 olarak görünüyor. 2666 MHz'de çalışsaydı CL19 olarak görünecekti.

Hocam Upgrade'i nasıl yaptınız? Kendiniz mi yaptınız ya da servisle iletişime geçtiyseniz süreci anlatır mısınız bana kendim yaparsam garantiden çıkacağı söylendi? @Mithranlia

Hayır çıkmıyor, ASUS'a mail attım. Garanti etiketlerine hasar vermediğimiz sürece RAM ve SSD Upgrade'i yapabiliyormuşuz. Garanti bozulmuyor yani. Önerilen RAM modelini sipariş ettim kargoda şu an. Ama kendim yapacağım, garanti bozulmuyor ama pek içiniz rahat etmediyse mesajları bulup atabilirim. Servis ile fiyat ve yaparsam garanti bozulur mu diye iletişime geçtim, dediklerimi söylediler. 100 küsur para vererek onlara da yaptırabiliyorsunuz ama bence gerek yok. Garantiden çıktığını söyleyen kişi nerden duymuş veya görmüş acaba.
1602188302615.png

Hayır çıkmıyor, ASUS'a mail attım. Garanti etiketlerine hasar vermediğimiz sürece RAM ve SSD Upgrade'i yapabiliyormuşuz. Garanti bozulmuyor yani. Önerilen RAM modelini sipariş ettim kargoda şu an. Ama kendim yapacağım, garanti bozulmuyor ama pek içiniz rahat etmediyse mesajları bulup atabilirim. Servis ile fiyat ve yaparsam garanti bozulur mu diye iletişime geçtim, dediklerimi söylediler. 100 küsur para vererek onlara da yaptırabiliyorsunuz ama bence gerek yok. Garantiden çıktığını söyleyen kişi nerden duymuş veya görmüş acaba.
Eki Görüntüle 695755
Ay çok teşekkür ederim. Ben de mail yoluyla iletişime geçmiştim öyle demişlerdi, yine de bir kere arayıp sorarım sağ olun.

Geri
Yukarı