ASUS TUF FX505dt laptopta yayın yapıp oyunlar masaüstüne oynanabilir mi?

colincol41

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, benim elimde ASUS TUF FX505dt laptop var. Bir de masasütü bilgisayarım, sorum şu olacak, yayınlarımı ASUS laptop üzerinden yapıp oyunumu masaüstü bilgisayarımdan oynamam mümkün mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, benim elimde ASUS TUF FX505dt laptop var. Bir de masasütü bilgisayarım, sorum şu olacak, yayınlarımı ASUS laptop üzerinden yapıp oyunumu masaüstü bilgisayarımdan oynamam mümkün mü?
Bir Capture Card alarak yapabilirsin. Fiyatı yüksek olsa da elgato kullanabilirsin.

Elgato satın almadan da yapılabiliyor. Ayni Wi-Fi üzerinden görüntü paylaşan bir OBS eklentisi var, onu kullanabilirsiniz. Gecikme oluyordu ama o kadar para vermekten iyidir diye düşünüyorum.

Elgato satın almadan da yapılabiliyor. Ayni Wi-Fi üzerinden görüntü paylaşan bir OBS eklentisi var, onu kullanabilirsiniz. Gecikme oluyordu ama o kadar para vermekten iyidir diye düşünüyorum.
Bahsettiğiniz OBS eklentisini duymamıştım. Bununla ilgili Google'a baktım ancak bir şey bulamadım pek. Bunun nasıl yapıldığı ile ilgili bildiğiniz kaynak vs. varsa atabilir misiniz?

Geri
Yukarı