ASUS TUF FX506HEB-HN148 alınır mı?

Hayırlı olsun hocam. Bu bütçede bazı şeylerden kısmanız gerekiyordu. Performanslı olanı alarak iyi yaptınız.

Aynı bilgisayarlar arasında kaldım dash modeli 16 GB RAM'li Gaming modeli ise 11400h ve 3050 Ti'lı sizce hangisini almalıyım biri 10400 diğeri ise 10700TL arasında ama 8 GB RAM ekliyeceğimden aradaki fark neredeyse 1000TL'ye çıkıyor sizce ne yapmalıyım.

Aynı bilgisayarlar arasında kaldım dash modeli 16 GB RAM'li Gaming modeli ise 11400h ve 3050 Ti'lı sizce hangisini almalıyım biri 10400 diğeri ise 10700TL arasında ama 8 GB RAM ekliyeceğimden aradaki fark neredeyse 1000TL'ye çıkıyor sizce ne yapmalıyım.
Kullanım amacınız performans ise normal gaming. Ama eğer daha taşınabilir olsun, pili uzun süre gitsin derseniz Dash. Dashta kamera yok yalnız. Normal TUF pili az gidiyor ama daha performanslı. Tam amacınız nedir?

Kullanım amacınız performans ise normal Gaming. Ama eğer daha taşınabilir olsun, pili uzun süre gitsin derseniz dash. Dashta kamera yok yalnız. Normal TUF pili az gidiyor ama daha performanslı. Tam amacınız nedir?

Amacımı ikisi de karşılıyor aslında benim tek amacım satın aldıktan sonra bir daha uğraşmamak Gaming hoş ama aldıktan sonra tekrar servise gönderim 8 GB RAM takmam gerekecek kameraya ihtiyacım olacağını düşünmüyorum ama gerektiğinde bulabilirim bence.

2 haftadır kullanıyorum söylediğim laptop u. Baya memnunum. Hatta ben öyle fazla oyun meraklısı değilim ama oynadığım oyunlar için 8 GB ram yetti bile. Ama yine yükseltmeyi düşünüyorum. Yoksa bu özelliklerle iyi.

Amacımı ikisi de karşılıyor aslında benim tek amacım satın aldıktan sonra bir daha uğraşmamak Gaming hoş ama aldıktan sonra tekrar servise gönderim 8 GB RAM takmam gerekecek kameraya ihtiyacım olacağını düşünmüyorum ama gerektiğinde bulabilirim bence.

Hocam o zaman ikisi de üzmez. Fakat sanırım Dash 16 GB Single. O yüzden ona da ekleme yapmanız gerekecek. Amacınız pil süresi ve çok taşınabilirlik değilse Gaming TUF alın derim.

Hocam o zaman ikisi de üzmez. Fakat sanırım dash 16 GB Single. O yüzden ona da ekleme yapmanız gerekecek. Amacınız pil süresi ve çok taşınabilirlik değilse Gaming TUF alın derim.

Tamamdır teşekkürler.

2 haftadır kullanıyorum söylediğim laptopu. Bayağı memnunum. Hatta ben öyle fazla oyun meraklısı değilim ama oynadığım oyunlar için 8 GB RAM yetti bile. Ama yine yükseltmeyi düşünüyorum. Yoksa bu özelliklerle iyi.

Siz FX506HEB modelini mi kullanıyorsunuz?
Hocam o zaman ikisi de üzmez. Fakat sanırım dash 16 GB Single. O yüzden ona da ekleme yapmanız gerekecek. Amacınız pil süresi ve çok taşınabilirlik değilse Gaming TUF alın derim.

Ve bu arada evet Single 16 GB RAM var ama ekleme yapabiliyorum tekrarda 16 GB'a kadar çünkü kasasında bir adet boş RAM slotu bulunmakta.
Yani biri anakartın içerisinde 16 GB diğer RAM slotu dışarıda.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı