ASUS TUF FX506LI-HN085 ısınıyor mu?

Bende sordum hatta forumda konu da açıldı fazla ısınıyor, 95-100 derecelere geliyor.
Siz hepsine isiniyor diyorsunuz. Nerde Asus Tuf yazısı görsem altindasiniz hepsinde de "Tuflar isiniyor baska model alin." Kayitsiz sartsiz her yorumunuz bu ve türevi sizden baska da yapan yok bunu. Tek bildiginiz isinmasi performansini bile yazdiginizi görmedim cok garip gerçekten tek kıstas = isiniyorsa kalitesiz isinmiyorsa süper muhteşem kesinlikle al. Model ve hangi yilda ciktigina bile bakmadan hep bu kanidasiniz.

Siz hepsine isiniyor diyorsunuz. Nerede ASUS TUF yazısı görsem altindasiniz hepsinde de "TUF'lar isiniyor baska model alin." kayitsiz sartsiz her yorumunuz bu ve türevi sizden baska da yapan yok bunu. Tek bildiginiz isinmasi performansini bile yazdiginizi görmedim cok garip gerçekten tek kıstas = isiniyorsa kalitesiz isinmiyorsa süper muhteşem kesinlikle al. Model ve hangi yilda ciktigina bile bakmadan hep bu kanidasiniz.

2020 kerem ısınıyor, 2021LERI daha çok kişi kullamadı temkinli olun diyorum. Çok ısınıyorsa sorun çıkartır, soğutamıyorsa kaliteli mi diyelim çok ısınınca yanar, FPS düşmesi yer bunları sen yaşamak ister misin, başkaları da her TUF'un altını ısınma sorunu yok diyor kayıtsız şartsız onlara laf etmiyorsun, ayrıca istediğimi yazarım kimse karışamaz, sende istediğini yaz.

2020 kerem ısınıyor, 2021LERI daha çok kişi kullamadı temkinli olun diyorum. Çok ısınıyorsa sorun çıkartır, soğutamıyorsa kaliteli mi diyelim çok ısınınca yanar, FPS düşmesi yer bunları sen yaşamak ister misin, başkaları da her TUF'un altını ısınma sorunu yok diyor kayıtsız şartsız onlara laf etmiyorsun, ayrıca istediğimi yazarım kimse karışamaz, sende istediğini yaz.
Istedigini yazamazsin doğru bilgi vermen gerek herkesi yanlis yönlendiremezsin. Önce kullanin sonra yorum yaparsiniz. 2020'de ısınma sorunu yok diyen hicbir kimse görmedim uydurmayin. Ve 2021'de özellikle de F serisinde ısınma sorunu yok siz hicbir seyine bakmadan Tuf yazisini görür görmez isiniyor isiniyor alma alma, supersiniz valla.

Istedigini yazamazsin doğru bilgi vermen gerek herkesi yanlış yönlendiremezsin. Önce kullanin sonra yorum yaparsiniz. 2020'de ısınma sorunu yok diyen hiçbir kimse görmedim uydurmayin. Ve 2021'de özellikle de F serisinde ısınma sorunu yok siz hiçbir seyine bakmadan TUF yazisini görür görmez isiniyor isiniyor alma alma, supersiniz vallahi.

2020'ler ısınıyor herkes söylüyor konu da açıyorlar forumda takip etmiyorsun galiba, kullanmama gerek yok, burada yorum yapanlar kaçı kullanıp yorum yapıyor, herkesin yazdığını kontrol ediyor musun doğru mu diye? Sen doğruluktan sorumlu admin misin?

Hayatında fx serisi laptop kullandın mı?
O kullanıcı yorumlarına bakarak yorum yapıyormuş (sadece kötü yorumlara bakıyor) neredeyse her yere yazdığı için çok tartışma geçiyor aramızda Asus Tuf'u kullanmayıp bu kadar kötüleyen ilk insan galiba :D çok garip bir kişilik pek takılmayın sadece gülücük atın geçin. Tıpkı benim yaptığım gibi. Mesela şuan sizin aklınızı okuyup kötü olduğunu öğrendi yazar az sonra.

Sen kimsinde insanlara temkinli ol vs diyip tavsiye veriyorsun? bir bilgin var mı? yok, 2020 tuflar ısınıyor diye kafaya koymussunuz siz kafanızda tuf serisini bitirmişsizin buyrun 2021leri çok kişi kullanmış mı kullanmamış sadece şu model üzerinden görün ısınma ile ilgili bir eksi puan var mı? yok.

Sen kimsinde insanlara temkinli ol vs diyip tavsiye veriyorsun? bir bilgin var mı? yok, 2020 tuflar ısınıyor diye kafaya koymussunuz siz kafanızda tuf serisini bitirmişsizin buyrun 2021leri çok kişi kullanmış mı kullanmamış sadece şu model üzerinden görün ısınma ile ilgili bir eksi puan var mı? yok.

Isınma dediği 90 derece arkadaşın pek takılmayın hocam sadece bir kaç kişide gördüm 97 derece ben ona diyorum ısınıyor diye o da genelde 1-2 yıl kullanıp bakım yaptırmayanlar. Daha iyisini isteyen gider 20-30 bin verir zaten.

O kullanıcı yorumlarına bakarak yorum yapıyormuş (sadece kötü yorumlara bakıyor) neredeyse her yere yazdığı için çok tartışma geçiyor aramızda ASUS TUF'u kullanmayıp bu kadar kötüleyen ilk insan galiba :D çok garip bir kişilik pek takılmayın sadece gülücük atın geçin. Tıpkı benim yaptığım gibi. Mesela şu an sizin aklınızı okuyup kötü olduğunu öğrendi yazar az sonra.

Haklısınız tüm gün boyunca i5 10300H'ın ısınan bir işlemci olduğunu anlatmaya çalıştım sorunun TUF'larda olmadığını söyledim kanıtladım bile fakat arkadaş kendi bildiğini okuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı