Asus TUF FX706LI-HX175 ile Corsair RAM Uyumu

Gerek kalmadı 👍🏻

Arkadaşlar merhaba, benim de aynı model laptopum dün elime ulaştı, kasa ekran vs oldukça güzel, herhangi bir ölü piksel ve kenarlardan ışık sızması da yok.
Sadece şarj adaptörünün resimde gösterdiğim kısım böyle Full sabit değil bende biraz gevşek duruyor, sizde nasıl? Benim adaptörde problem mi var acaba? Şarj olmasında bir sıkıntı yok ama.

Dostum rica etsem bana bir konuda yardımcı olabilir misin? Senin klavyenin sol üstünde açma kapama tuşunun sağ üstünde TUF gamin yazan yazının önündeki ızgaraların oradan elektriksel bir cızırtı sesi geliyor mu? Normal mi pek anlamadım mühendisim kapasitör sorunu var gibime geliyor rica etsem kontrol edebilir misin?

Dostum rica etsem bana bir konuda yardımcı olabilir misin? Senin klavyenin sol üstünde açma kapama tuşunun sağ üstünde TUF gamin yazan yazının önündeki ızgaraların oradan elektriksel bir cızırtı sesi geliyor mu? Normal mi pek anlamadım mühendisim kapasitör sorunu var gibime geliyor rica etsem kontrol edebilir misin?
Fan sesi geliyor benden sadece.

Bende açtıktan sonra 10-20 saniye ona benzer, eski modem bağlanma sesleri gibi ama çok düşük ses geliyor sonra kesiliyor, bağlantı vs için mi nedir artık ama sürekli ses yok.
ilk zaman dedim bunda dönen hdd de yok ne sesi bu ama kesiliyor 10-15 saniyeye…

Fan sesi geliyor benden sadece.

Dsotum emin misiniz acaba kulağınızı iyice yaklaştırdığınızda o bölgeye elektrik sel bir ses yakından duyuluyor ya da bilgisayarı sessiz moda alın o zaman daha rahat test edebilirsiniz cidden moralimi bozmaya başladı elimde yanmasından korkuyorum.

Geri
Yukarı