ASUS TUF FX706LI-HX200 ve Alternatifi Laptop çnerisi

Bütçe
8500

iboibo111

Hectopat
Merhabalar,

ASUS TUF FX706LI-HX200 laptop şu an Hepsiburada'da 8200TL'ye satışta.
ASUS TUF FX706LI-HX175 laptop ise Turkcell'de 8000TL'ye satışta.

Herhangi bir fark göremedim o yüzden 175 olanını sipariş vereceğim. Ama öncesinde sizlerden fikir almak istedim. Önceliğim 17,3 inç olması. 175 olan modele 8 GB RAM daha ekleyeceğim. Yani öneri sunarken 8500 bandına kadar çıkabiliriz dostlar.

Başlıkta ufak bir hata olmuş ilgili arkadaşlar düzeltirse sevinirim.

Son düzenleme:
Merhabalar,

ASUS TUF FX706LI-HX200 laptop şu an Hepsiburada'da 8200TL'ye satışta.
ASUS TUF FX706LI-HX175 laptop ise Turkcell'de 8000TL'ye satışta.

Herhangi bir fark göremedim o yüzden 175 olanını sipariş vereceğim. Ama öncesinde sizlerden fikir almak istedim. Önceliğim 17,3 inç olması. 175 olan modele 8 GB RAM daha ekleyeceğim. Yani öneri sunarken 8500 bandına kadar çıkabiliriz dostlar.

Başka seçenek yoktur hocam, hayırlı olsun.

Bende asusun attığınız modeli ile Lenovo ideapad gaming 3 Ryzen4 4600H olan modeli ile arasında kaldım ancak hangisini seçeceğimden emin değilim :) takipteyim konuyu.
Bir de şunu sorayım asusu aldıktan sonra 8gb ram ilavesini yaptığınızda garantiden çıkma gibi bir durum söz konusu mu ? Bir de kaç tane ram portu var laptopta tam göremedim ?

Son düzenleme:
Bende asusun attığınız modeli ile Lenovo ideapad gaming 3 Ryzen4 4600H olan modeli ile arasında kaldım ancak hangisini seçeceğimden emin değilim :) takipteyim konuyu.
Bir de şunu sorayım asusu aldıktan sonra 8gb ram ilavesini yaptığınızda garantiden çıkma gibi bir durum söz konusu mu ? Bir de kaç tane ram portu var laptopta tam göremedim ?
Aynen hocam bende ikisi arasında kaldım. ASUS'un 17 inch olması büyük avantaj.

Ürünü aldıktan sonra yük altındaki sıcaklık değerlerini ve bir kaç oyundaki FPS değerlerini paylaşabilir misiniz ?
Ürünü kendime almadığım için çok detaylı inceleyemedim, LoL indirdim Çok yüksek ayarlarda 2 saat oynadım, minimum 120fps gördüm. 2 saat sonunda maximum Cpu sıcaklığı 91 Gpu sıcaklığı ise 55 dereceydi.

Yeni konular

Geri
Yukarı