ASUS TUF Gaming 1650 4 GB alınır mı?

Yeni oyunları zor götürür ama Low'da oynarım derseniz idare eder sıcaklıkla herhangi bir sıkıntı yok serin çalışıyor, GTX 1050 Ti biraz daha performanslı grafik bağımlısıysanız ekran kartı yetmeyebilir yoksa da idare edilebilecek kart bu kartla büyük oyunları denedim RDR2 orta ayarlar 60 FPS akıcı Cyberpunk 2077 mod ile yüksek ayarlar 35-45 FPS arası asc Origins yüksek ayarlar 50-60 FPS arası FPS alıyorum
RAM 8x2 = 16 3000MHz işlemcimde: Ryzen 5 3600 (CPB kapalı)

Yeni oyunları zor götürür ama Low'da oynarım derseniz idare eder sıcaklıkla herhangi bir sıkıntı yok serin çalışıyor, GTX 1050 Ti biraz daha performanslı grafik bağımlısıysanız ekran kartı yetmeyebilir yoksa da idare edilebilecek kart bu kartla büyük oyunları denedim RDR2 orta ayarlar 60 FPS akıcı Cyberpunk 2077 mod ile yüksek ayarlar 35-45 FPS arası asc Origins yüksek ayarlar 50-60 FPS arası FPS alıyorum
RAM 8x2 = 16 3000MHz işlemcimde: Ryzen 5 3600 (CPB kapalı)
Düşükte oynıyacağım zaten yüksek grafik bağımlısı değilim en fazla bir ekran görüntüsü almak için yükseltirim indiririm benim oynayacağım oyunlar en fazla RDR2, CyberPunk2077'i beğenmedim Valorant CS:GO Project Zomboid MB:Bannerlord GTA V
falan oynarım.
Bir tek dokuyu falan yükseltirim büyük ihtimalle bir de çözünürlük kaçtı siz oynadığınız zaman.
6VRAM'dan aşağısı alınmaz bu saatden sonra.
Hocam ekran kartı stoğu olsa 1660 alıcaktım ama 8.000TL'den başlıyor.

Düşükte oynayacağım zaten yüksek grafik bağımlısı değilim en fazla bir ekran görüntüsü almak için yükseltirim indiririm benim oynayacağım oyunlar en fazla RDR2, Cyberpunk 2077'i beğenmedim Valorant CS:GO project zomboid MB: Bannerlord GTA V
Falan oynarım.
Bir tek dokuyu falan yükseltirim büyük ihtimalle bir de çözünürlük kaçtı siz oynadığınız zaman.

Hocam ekran kartı stoğu olsa 1660 alacaktım ama 8.000TL'den başlıyor.

Çözünürlük 1920x1080.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı