ASUS TUF Gaming 27" VG279Q1A alınır mı?

İbrahim Samet

Yoctopat
Daha fazla  
Monitör arayışı içerisindeydim ve bu monitörü gördüm ve size sormak istedim. Sizce bu monitör alınır mı?

Dosya Ekleri

• resim_2022-08-18_000150867.png
    resim_2022-08-18_000150867.png
    319,6 KB · Görüntüleme: 364
Hocam benim bu monitöri alma planım vardı şansıma MSI MAG275R'nin fiyatı indirime girdi aldım ASUS'un bu modelinde renkler pek net değil renklerini beğenmemişler sarılar yeşil gibi.

Monitörle aranızdaki mesafe de önemli elbette ama şahsen ben 1080p çözünürlük için 27 inç monitörlerin fazla büyük olduğunu ve görüntünün çok pikselleştiğini düşünüyorum. Eğer sizin için bir sorun değilse tatmin edecektir.

Düzenleme: Renkler için ASUS'un sitesinden ICC profilini indirip ayarlayabilirsiniz, ya da inceleme sitelerinde en iyi renk doğruluğu için kullandıkları profili ve ayarları öğrenebilirsiniz.

Hocam benim bu monitöri alma planım vardı şansıma MSI MAG275R'nin fiyatı indirime girdi aldım ASUS'un bu modelinde renkler pek net değil renklerini beğenmemişler sarılar yeşil gibi.

ASUS TUF VG259QM modelini kullanıyorum aynı şeyi kullandığım monitör içinde söyleniyor fakat bence doğru değil renkleri gayet güzel. Ben memnun kaldıktan sonra gerisi teferruat olur. Tabii bu benim şahsi düşüncem.

Yeni konular

Geri
Yukarı