ASUS TUF Gaming A15 ekran ısınması

ALİHAN VVII

Hectopat
Daha fazla  
Laptopu alalı 1 hafta oluyor. Fotoğrafta işaretli yer çok ısınıyor ama sadece orası diğer ekran altı kısımlar ısınmıyor bu normal midir yoksa servise götüreyim mi? Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2020-10-13 at 17.53.50.jpeg
    WhatsApp Image 2020-10-13 at 17.53.50.jpeg
    189,1 KB · Görüntüleme: 206
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam o ekranın tam altında fan var. O fanı yanlış dizayn etmiş olabilirler, üfleme yukarı doğru vurabilir. Ya da ekranın kablolarında bir sorun olabilir. Aldığın yere bir götür derim.

Hocam o ekranın tam altında fan var. O fanı yanlış dizayn etmiş olabilirler, üfleme yukarı doğru vurabilir. Ya da ekranın kablolarında bir sorun olabilir. Aldığın yere bir götür derim.

Fan kısmını kapattığımda bile ısınma gerçekleşiyor Hepsiburada'dan aldım ürünü yetkili servis de İstanbul'da vallaha ne yapacağımı şaşırdım.

Fan kısmını kapattığımda bile ısınma gerçekleşiyor Hepsiburada'dan aldım ürünü yetkili servis de İstanbul'da vallaha ne yapacağımı şaşırdım.

Olayın fanla alakası yok. Bende de orası ısınıyor. Ve söylediğin kadar aşırı bir ısınma yok benimkinde. Anormal bir durum yok ortada.

O kısma elektronik devreler denk geliyorsa az ısınma normal kabul edilebilirir. Ancak ısınma hisedilenin üzerinde ise ileride sıkıntı olabilir.

Geri
Yukarı