ASUS TUF Gaming A15 FA506II-BQ200 vs MSI GF63 Thin 10SCSR-657XTR

Cordy

Hectopat
Daha fazla  

MSI GF63 Thin 10SCSR-657XTR Intel Core i5 10300H 8GB 512GB Fiyatı (hepsiburada.com)

Aralarındaki fark MSI 144Hz ama bellek hızı 2666MHz ve işlemci i5 10300H.

ASUS 60Hz bellek hızı 3200MHz işlemci AMD Ryzen 7 4800H ve depolaması daha iyi hangisini almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
144Hz ve 512 GB NVMe SSD olması bakımından MSI iyi gibi ama ASUS’un işlemcisi çok daha iyi, RAM frekansı 2666 MHz vs 3200 MHz farkı özellikle AMD işlemcilerde daha fazla hissediliyor diye biliyorum. Rekabetçi oyunlar fazla oynamıyorsanız ASUS’u tercih edin

144Hz ve 512 GB NVMe SSD olması bakımından MSI iyi gibi ama ASUS’un işlemcisi çok daha iyi, RAM frekansı 2666 MHz vs 3200 MHz farkı özellikle AMD işlemcilerde daha fazla hissediliyor diye biliyorum. Rekabetçi oyunlar fazla oynamıyorsanız ASUS’u tercih edin
RAM frekans farkından daha da önemlisi işlemci farkı var. 4800H 10750H'ı geç 10875H ile kapışıyor.

Rekabetçi oynuyorum İşlemcisi çok daha iyi biliyorum ama 144hz de iyi Ztn rekabetçi oyunu oynuyorum sadece rekabetçi dışıda oynadıklarım çok gerektirmiyor ve ben yazılımlada ilgileniyorum asus un ki 3 saat ve altı msi 7 saat
Ayrıca sitede GHz si 0,3 GHz daha fazla gözküyor MSI ın kesinlikle MSI bence

Son düzenleme:
Rekabetçi oynuyorum İşlemcisi çok daha iyi biliyorum ama 144hz de iyi Ztn rekabetçi oyunu oynuyorum sadece rekabetçi dışıda oynadıklarım çok gerektirmiyor ve ben yazılımlada ilgileniyorum asus un ki 3 saat ve altı msi 7 saat

Ayrıca sitede GHz si 0,3 GHz daha fazla gözküyor MSI ın kesinlikle MSI bence
Temel işlemci Ryzen daha iyi GHz olarak. İşlemci ve RAM yerine sizin için panel ve rekabetçi oyunlar önemliyse MSI alın.

Temel işlemci Ryzen daha iyi GHz olarak. İşlemci ve RAM yerine sizin için panel ve rekabetçi oyunlar önemliyse MSI alın.

Rekabetçi kesinlike ve sarj da önemli. ztn rekabetçiden başka oynadığım çok oyun yok olanlarda çok yüksek gerektirmiyor Ağır oyunlar oynamıyorum yani mesela Minecraft gibi rekabetçi dışında.

Geri
Yukarı