MSI GF63 Thin 10SCSR-657XTR nasıldır?

Bütçe
8000
Konuyu hortlatmış gibi olacak ama arkadaşla benzer sorunlarını yaşadım. Cw bende de var arada hoperlor cızırtısı da oluyor. 2 aydır kullanıyorum gelen ses net "coil whine" dır. Şahsen eğer çok sessiz ortamda değilsem beni rahatsız etmiyor, alıştım zaten takmıyorum artık, hatta 1.ay bu sesi duymamıştım sonradan bir kere duyunca hep duymaya başladım 😂 merak ettiğim şu garantiye gönderilen cihazlar daha beter halde döner sizin sorununuz çözüldü mü?

Coil Whine değilmiş dostum sorun. Kendileride öyle dedi. İadeyi kabul etmediler bende THH’ye başvurdum. THH beni haklı buldu cihazı iade ettim. @pLowstoneK @xbea
İlginç. Monster de sıkıntı yaşandığını duymakta nasipmiş demek :)

Ayrıyeten benimde Monster iade etmişliğim var. 😂

Coil Whine değilmiş dostum sorun. Kendileri de öyle dedi. İadeyi kabul etmediler bende THH’ye başvurdum. THH beni haklı buldu cihazı iade ettim. @pLowstoneK @xbea

Ayrıca benimde Monster iade etmişliğim var. 😂
İade edebildiğinize mutlu oldum. Çünkü o sizin hep aklınızda olacaktı. Umarım yerine daha güzel bir cihaz alırsınız inşAllah.

Hayırlı olsun hocam. Bu arada sorun neydi?

Sorunu söylemediler teknik servisten rapor almamı söylediler bende uğraşmamak için direk THH’ye başvurdum.
İade edebildiğinize mutlu oldum. Çünkü o sizin hep aklınızda olacaktı. Umarım yerine daha güzel bir cihaz alırsınız inşAllah.

Çok teşekkürler hocam çok yardımcı oldunuz. Bakalım artık bi araştırayım öyle alıcam. Acele etmeden. 😂

Geri
Yukarı