MSI GF63 Thin 10SCSR-657XTR nasıldır?

Bütçe
8000

yigit71609

Hectopat
Yer
Aydın
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba öncelikle, linkteki ürünü satın almak istiyorum ama tek fan çıkışı olduğu için ısınıyor diye duydum. Kullanan veya başka önerisi olan varsa yardımcı olursanız mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler.

Cihaz:

Arkadaşlar merhaba öncelikle, linkteki ürünü satın almak istiyorum ama tek fan çıkışı olduğu için ısınıyor diye duydum. Kullanan veya başka önerisi olan varsa yardımcı olursanız mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler.

Cihaz:

O paraya uzay mekiği toplanır(!). Acer Nitro'lara bakabilirsin onların soğutması gayet iyi. https://www.hepsiburada.com/acer-ni...oVGoSGOOJubgIze5sMnhQiOht4YbvJXkaApAhEALw_wcB şunu öneririm. Dipnot: İşletim sistemi olarak Linux kuruluymuş windowsda kurmak için yöntemi vardır elbet.

Cihaz:

Thin serisi ısınıyor. Acer'a bakın derim.

ryzenli notebookların çok problemli olduğunu duydum ne kadar doğrudur tabii bilmiyorum.
AMD Ryzen 4.nesil işlemcili dizüstü bilgisayarlarda bence Acer markası baya iyi. Özellikle Nitro serisi bu konuda çok güzel iş çıkardı bakmanızı tavsiye ederim. MSI markası iyidir ama MSI Thin modeli ısnıyor.

AMD Ryzen 4.nesil işlemcili dizüstü bilgisayarlarda bence Acer markası baya iyi. Özellikle Nitro serisi bu konuda çok güzel iş çıkardı bakmanızı tavsiye ederim. MSI markası iyidir ama MSI Thin modeli ısnıyor.
Anladım teşekkür ederim içimde Acer'e karşı inanılmaz bir önyargı var bir de ekranın 60HZ olması can sıkıcı biraz.

Bildiğim kadarıyla Nitro 5 serisinin 144Hz yada 120Hz ekranı olan modelleri vardı. Biraz araştırırsanız bulursunuz. Onlara bakabilirsiniz. Tabii fiyatlarını bilmiyorum.
Anladım teşekkür ederim içimde Acer'e karşı inanılmaz bir önyargı var bir de ekranın 60HZ olması can sıkıcı biraz.

Geri
Yukarı