ASUS TUF Gaming A15 FA507RM-HN082 nasıldır?

Tuflarda bildiğim kadarıyla yok zephyrus modellerinde var lehim olayı
Ben de öyle sanıyordum şu konuyu görene kadar:

Dediği model intel versiyonda var amd de inceleme videolarında öyle birşey yok 2 tane ram slotu var

Eski dashlerin RAM'i lehimli olarak geliyordu, yeni model dashlerde çift slot olarak geliyor diye biliyorum, aynı şekilde diğer modellerde.

Umarım öyledir, TUF modellerinden bunaldım, bu kadar iç ve dış dizaynı, parçaları farklılık gösteren bir model daha görmedim. Önceki mesajı da düzenliyorum ki yanlış yönlendirme yapmayayım.

Ekleme: Düzenlenemiyormuş belli bir süreden sonra. :)

Arkadaşlar ürünün bataryası 90wh. Isınma gibi bir sorunu kesinlikle yok. Monster, HP gibi markalarla ASUS'u kıyaslamak hangi aklın ürünü merak ediyorum. Üründe farklı kullanım modları var. Turbo mod açarsanız oyunlarda 80'i bile görmüyor. MUX açıkken, yani RTX 3060 faalken pil ömrünü ben de sevmedim (2 saat civarı). Cihaz performans bakımından çok iyi. Bende ASUS TUF Gaming A15 FA507RM-HN095 modeli var. RAM dizilişi 1x16 şeklinde geldi. Yükseltme ile 2x16 şeklinde çift kanal yaptım. CS:GO'da yüksek ayarlarda ortalama 400 FPS gibi değerler ve 74 derece gibi CPU sıcaklıkları görüyorum.

Geri
Yukarı